08:35 25 ژوئیه 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 64

خوانندگان مجله آلمانی اشپیگل در مورد سخنان هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان مبنی بر اینکه اروپا علاقه ای به از بین بردن روابط اقتصادی با روسیه ندارد زیرا این امر منجر به ایجاد روابط نزدیک بین مسکو و پکن خواهد شد، اظهار نظر کردند.

به گزارش اسپوتنیک، این اظهارات وزیر امور خارجه آلمان روز سه شنبه ت پس از گفتگوی وی با زبیگنیو راو همتای لهستانی در ورشو ایراد  شده است.

Frank-oLnWVjXWR می نویسد:"اشتباه بزرگ استراتژیک غرب دیگر صورت گرفته است. و این اشنباه این بود که ما حتی در زمانی که روسیه آماده بود، این کشور را به غرب نبسته و  وابسته به غرب نکردیم. چرا این کار انجام نشد؟ فقط به دلیل استکبارو تفرعن غرب".

Manfred-hkemnKTGg می گوید: "من طرفدار وزیر امور خارجه فعلی کشورخود نیستم ، اما وی در این مورد ، در مورد خطر منزوی شدن روسیه کاملاً حق دارد."

 Hdwinkel خاطرنشان می سازد:"وقت آن است که همسایگان ما در لهستان و دیگر دوستان در شرق جنگ سرد جداگانه خود را با یکدیگر به پایان برسانند. فرانسه و آلمان نشان داده اند که دشمنان می توانند دوست شوند. روس هراسی در لهستان و کشورهای بالتیک بسیار گسترده است. اما 30 سال است که شوروی آنها را به حال خود رها کرده است ".

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک