02:08 21 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 80

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشست عمومی همایش هفته انرژی روسیه اعلام کرد برای تصمیمات سنجیده تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بازار انرژی برای توسعه پایدار کشورها ضرورت دارد.

به گزارش اسپوتنیک، پوتین گفت: پیامدهای همه گیری کرونا و به لرزه در آمدن بازارهای منطقه ای انرژی بار دیگر نشان داد که کار پایدار و مطمئن مجتمع سوخت و انرژی و تأمین انرژی مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان که که حداقل تأثیر بر محیط زیست برای جهان مدرن چقدر مهم است. ما برای اطمینان از امنیت انرژی و محیط زیست کره زمین به اقدامات متعادل و مسئولانه همه شرکت کنندگان در بازار، اعم از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با تمرکز بر چشم انداز بلندمدت و در جهت منافع توسعه پایدار کشورهایمان برای تأمین رفاه برای ملت هایمان نیاز داریم".

رئیس جمهور فدراسیون روسیه افزود:" روسیه آماده چنین همکاری های سازنده، توأم با  اعتماد و نزدیک  از جمله برای گفتگوی مستقیم با شرکای ما در اروپا و با کمیسیون اروپا  برای یافتن راه حل های مشترک در راستای تثبیت بازارهای انرژی و مقابله با تغییرات آب و هوا است. من مطمئن هستم که ما با هم حتماً  به نتایجی برای حل این مسائل دشوار خواهیم رسید".

یادآور می شود چندی پیش اظهارات ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در مورد آمادگی وی برای تثبیت قیمت رو به افزایش انرژی، کاهش شدید قیمت گاز در بازار جهانی را به همراه داشت.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک