03:10 26 ژوئیه 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
1583

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران احتمال برخورد نظامی میان ایران و آمریکا را بسته به عملکرد امریکایی‌ها دانست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سردار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران در خصوص قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: آمریکایی‌ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست سازمان‌های تروریستی قرار دادند و ما نیز تمام نیروهای فرماندهی آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام را به عنوان تروریست می‌شناسیم.


سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران در ادامه افزود: این اقدام جمهوری اسلامی ایران بدان معنا است نیروهای که در منطقه غرب آسیا و پایگاه‌های تحت امر آمریکا حضور دارند از این به بعد تروریست هستند و برخوردی که جمهوری اسلامی ایران با تروریست‌ها می‌کنند شامل این نیروها نیز می‌شود.
سردار شکارچی همچنین در خصوص افزایش احتمال برخورد نظامی میان ایران و آمریکا در پی اقدامات اخیر دونالد ترامپ علیه سپاه پاسداران خاطر نشان ساخت: این موضوع بستگی به نگاه و عملکرد امریکایی‌ها دارد؛ اگر آنها در میدان عمل سپاه را تروریست بشناسند، آن اتفاق حتماً در میدان عمل رخ می‌دهد. هر برخوردی که آمریکایی‌ها در حوزه تروریست با ما بکنند شدیدترین آن را دریافت خواهند کرد.

مرتبط:

دیدار وزیر خارجه ایران با فرماندهان سپاه پاسداران + عکس
سپاه به هر نوع حمله آمریکا پاسخ خواهد داد
عدم تبعیت ژاپن از سیاست جدید آمریکا علیه سپاه
نمایندگان ایران با یونیفورم سپاه
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از نگاه تصویر
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک