جهان
دریافت لینک کوتاه
240

ده تفریحی که گردشگران در زمان برگزاری جام جهانی فوتبال 2018 می توانند در قازان از آن لذت ببرند.

 

اچپوچمک و چاک چاک را امتحان کنید، اچپوچمک یک نوع از غذاهای محلی تاتاری همراه با گوشت است که همه از آن خوششان می آید و بسیار لذیذ است. چاک چاک یک نوع دسر که از خمیر و عسل ساخته شده.

​قدم زنی در مکان های تاریخی شهر و خرید سوغاتی این مکان ها یکی از جاهایی که بعنوان مثال در آن ناحیه شاعری زندگی کرده.

نوازش گربه قازان این یک داستان است که مجسمه آن در خیابان باومن ساخته ده و گفته میشود که گربه ها در زمانی دربار پترزبورگ را از موشها نجات دادند.

بازدید از مکان های مذهبی در قازان که تاریخی دیرینه دارند.

خوردن پنکیک از اجاق در جزیره گراد-سوویاژسک که در این مکان مردم محلی آن را آماده میکنند و تریستها اغلب برای خرید آن به این مکان می آیند.

دیدن مکان های تاریخی و نقشهای منحصر به فرد بناهای اسلامی در مکان بلغارستان با عظمت که در رود ولگا قرار دارد و یک شهر کوچک با بناهای تاریخی از جمله مسجد های گوناگون است.

در نزدیک کاخ "زملی دلتسوف" با یک شکوه بی نظیر مواجه خواهید شد که میتوان با آن سلفی بگیرید. این کاخ که در مرکز آن درخت زندگی قرار دارد بی نظیر است.

از کلیسای "رایفسکی" می توان دیدن کرد این کلیسا برای بازدید همگان باز است. در نزدیکی آن برکه ای قرار دارد که می توان در سکوت شاهد آواز وزغ ها بود.

دیدن نمایش تاتاری با ترجمه همزمان که در تاتر دولتی "گالی عسگرا کمال" همیشه تئاترهایی با موضوعات مختلف برگزار میشود.

روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

 

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک