02:31 27 سپتامبر 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 1626

ایران تنها در صورت لغو همه تحریم های آمریکا، آماده پذیرش نتیه مذاکرات وین است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال پرس تی وی به نقل از منابع آگاه، مقامات ایرانی آمادگی پذیرش نتایج مذاکرات وین در مورد برنامه هسته ای ایران هستند در صورتی که ایالات متحده به طور یک جانبه از تمام تحریم های اعمال شده علیه تهران دست بردارد.


مذاکرات درباره برنامه جامع اقدام مشترک در مورد برنامه هسته ای ایران در سطح مدیران سیاسی از روز سه شنبه در وین از سر گرفته شد. همانطور که این کانال تلویزیونی خاطرنشان می کند، برای پذیرش نتایج مذاکرات، تهران همچنین باید لغو تحریم های ضد ایرانی توسط ایالات متحده را بررسی کند.

مسکو، 9 اردیبهشت - اسپوتنیک. یک منبع آگاه اظهار داشت که ایران تنها در صورت لغو تحریم های یک جانبه ضدایرانی ، آمادگی دارد نتایج مذاکرات وین را بپذیرد.

از روز سه شنبه مذاکرات در مورد احیای توافق برجام در سطح مدیران سیاسی در وین اغاز شده است.

شبکه تلویزیونی پرس تی وی به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که مقامات ایران آماده هستند تا نتایج مذاکرات وین را بپذیرند، تنها در صورتی که آمریکا همه تحریم های وضع شده علیه تهران را لغو کند.

به گزارش این رسانه، تهران برای پذیرش نتایج مذاکرات همچنین می بایست لغو تحریم های آمریکا را راستی ازمایی کند.به گفته ای منبع آگاه، صحبت زا تحریم هایی است که مانع بهره مندی ایران از توافق هسته ای می شود.

مرتبط:

نماینده روسیه: آمریكا آماده لغو همه تحریم های ناسازگار با برجام علیه ایران است
گفتگوی نمایندگان روسیه و آمریکا در وین در مورد احیای برجام
مهمان‌پرست: برجام در دوران اوباما هم دستاورد اقتصادی نداشت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک