12:51 21 ژانویه 2021
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
حملات موشکی سپاه به پایگاه آمریکا در عراق (90)
9451

جان بولتون ممکن است در 15-20 سال جزئیات نحوه به قتل رساندن سردار سلیمانی را فاش کند.

به گزارش اسپوتنیک، دستیار پیشین رئیس جمهور ایالات متحده در امور امنیت ملی ، جان بولتون، صددرصد از تصمیم به نقل رساندن فرمانده یگان ویژه القدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قاسم سلیمانی حمایت كرد. بولتون روز سه شنبه در کانال تلویزیونی فاکس نیوز این خبر را منتشر نمود.

از وی خواسته شد که چرا پس از استعفای وی ، ایالات متحده عملیاتی را برای از بین بردن فرمانده نظامی ایران انجام داد. معاون سابق رئیس دولت در امور امنیت ملی گفت: "من از آن 100٪ حمایت کردم."

وی از افشای اطلاعات بیشتر خودداری كرد. بولتون ادامه داد: "من چیزهای زیادی را می دانم که قبل از از کشتن سلیمانی انجام شده است. به گفته وی ، این عملیات از دسته اطلاعات طبقه بندی شده است که در حال حاضر مشمول افشا نیست".

پیش از این در خبرها امده بود که براساس منابع ، بولتون "ترامپ را متقاعد كرد كه آمریكا باید با اقداماتی برای نابودی سردار سلیمانی در پاسخ  به تهران انجام دهد.". ، وی توسط مایکل پومپئو ، وزیر امور خارجه مورد حمایت قرار گرفت. با این حال ، همانطور که این شرکت تلویزیونی اعلام نمود، ترامپ "این ایده را رها کرد" و گفت که وی این قدم را می گذارد "فقط اگر ایران شهروندان آمریکایی را بکشد".

موضوع:
حملات موشکی سپاه به پایگاه آمریکا در عراق (90)

مرتبط:

فرمانده نیروی قدس: همچون سردار سلیمانی در کنار مقاومت فلسطین خواهیم ماند
عکس سردار سلیمانی در دستان معترض آمریکایی+عکس
طرح دو فوریتی تغییر نام فرودگاه مهرآباد به سردار سلیمانی در مجلس ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک