18:18 19 اکتبر 2021
گزارش و تحلیل
دریافت لینک کوتاه
0 144

خوانندگان چینی: امپراتور آمریکا از ترس می لرزید.

اسپوتنیک به نقل از رسانه چینی گوانچا  می نویسد: روسیه با موفقیت موشک هایپر سونیک زیرکُن را پرتاب کرد که هم اینک باعث وحشت در غرب شده است. یکی از خوانندگان گوانچا در چین گفت: "امپراتور آمریکا باید از ترس می لرزید."

نیروی دریایی روسیه موشک هایپرسونیک زیرکن را بر روی سکوی زیردریایی هسته ای آزمایش کرده است. ماموریت پرتاب توسط زیردریایی هسته ای Severodvinsk انجام شد ، زیردریایی هنگام پرتاب در سطح آب قرار داشت.

در 4 اکتبر ، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که زیردریایی هسته ای Severodvinsk موشک هایپرسونیک زیرکن را از عمق 40 متری دریای سفید با موفقیت شلیک کرده و به هدفی در   دریای بارنتز اصابت کرده است.

یک خواننده چینی نوشت: سرنوشت روسیه: یک الماس بسیار سخت باشد تا آمریکایی ها تمام دندان های خود را بر روی آن بشکنند!

نظرات خوانندگان سایت گوانچا:

guan_16265346072171

همه درباره فناوری های هایپرسونیک  روسیه صحبت می کنند ، اما ... موشک مافوق صوت باید حداقل دارای سه ویژگی باشد: 1. سرعت. 2. قابلیت مانور بالا در محدوده وسیع ، که اجازه محاسبه مسیر پرواز را نمی دهد. 3. کل پرواز در اقشار بالای اتمسفر انجام می شود. با توجه به این ویژگی ها ، فن آوری های مافوق صوت روسیه به جز سرعت از جایی عبور نمی کنند! بر اساس برخی برآوردها ، زیرکن نسخه جدیدی از یک موشک قدیمی است که برای چانه زنی با ایالات متحده استفاده می شد! البته ، روس ها احمق نیستند ، آنها با مهارت در افکار عمومی دستکاری می کنند!

Bill

ما مدت هاست که در زمینه موشک های هایپرسونیک از روسیه و ایالات متحده پیشی گرفته ایم و کشورپیشتاز در جهان هستیم.

نسیم خنک در پاسخ به Bill

با داشتن انواع موشک های پرتاب شونده از زیر دریایی ، چین هنوز در حال پیشروی به سمت روسیه و ایالات متحده است. ما باید درک واضحی از حقایق داشته باشیم.

الکساندر کوچک در پاسخ به Bill    

مزخرف باید محدودیتی داشته باشد ، درست است؟ فناوری موشکی و تسلیحات هسته ای: آیا آمریکا و روسیه در این زمینه قوی ترین نبودند؟ به دنبال حقیقت در واقعیت باشید ، چین ممکن است بهتر از ایالات متحده باشد ، بله ، اما قوی تر از روسیه نیست.

میهن پرستی در پاسخ به الکساندر کوچک

فناوری های هایپرسونیک ما در کل جهان جلوتر هستند. باید بیشتر بخوانید. نگاهی دقیق به جهان در حال تغییر داشته باشید.

الکساندر کوچک در پاسخ به میهن پرستی

این سبقت گیری در گوشه است. اما روس ها هنوز قوی ترین در این زمینه هستند. اینها دو مقوله متفاوت هستند. گیج نشوید.

 guan_16265346072171

 در پاسخ به اسکندر کوچک  

از نظر آمریکا ، چین تنها رقیب در سرعت مافوق صوت است! ایالات متحده روسیه را نادیده می گیرد! و برعکس، این روسیه است که دائماً به ایالات متحده فریاد می زند: "ما چیزی برای نشان دادن داریم!"

خرس گرد کوچولو

یعنی شما پول موشک دارید ، اما پولی برای پیشگیری از اپیدمی ندارید ...

میلیون در پاسخ به خرس گرد کوچولو

اگر روسیه در زمینه دفاعی سرمایه گذاری نکند، توسط دشمنان تسخیر می شود. نیروهای مسلح ناتو در حال حاضر در آستانه آن هستند. ایالات متحده آمریکا ثروتمند است، اما سطح پیشگیری از همه گیری در آنجا چقدر است؟

من چند کلمه می گویم

روسها اخیراً کارایی زیادی از خود نشان داده اند: آنها نقش مهمی در مهار ایالات متحده و ژاپن در شمال شرقی آسیا ایفا کرده اند و هماهنگی استراتژیک آنها با چین در زمینه های اصلی همکاری های بین المللی هموارتر و روان تر شده است.

عمل را نقد کنید، نه مجری را

پس این عکس از زیردریایی بود! روسیه همواره سرمایه گذاری زیادی در زمینه فناوری زیردریایی های هسته ای انجام داده است.

عطر گندنا

وقتی کشورهای دیگر می گویند شما سلاح های کشتار جمعی دارید ، بهتر است آن را در اختیار داشته باشید ، قهقه.

david123456654321

اوه اوه ، امپراتور آمریکا باید از ترس می لرزید. تمام جهان تشنه فناوری و بالاترین سرعت است.

guan_15813922892909

این نظر شخصی من است: قدرت بزرگ روسیه به نفع چین است.

دختر بیله

ایالات متحده یک کابوس دیگر دارد.

GunBird

روسیه حتما باید سلاح های هایپرسونیک   کالیبر کوچک بسازد. دشمنان اصلی آن یا از اقیانوس منجمد شمالی می آیند   یا از دریای بالتیک. آب و هوا در اطراف اقیانوس منجمد شمالی بسیار سخت است، روسیه تنها یک منطقه حفاظت شده دریایی دارد ، سلاح های تهاجمی آن در زیر آب مستقر شده است. این بسیار گرانتر از هزینه استقرار و نگهداری در سطح ، زمین یا حتی در هوا است.

تیان چینگ

روزی روسیه ایالات متحده و ژاپن را نابود می کند و جهان عادی می شود.

cctiger1968

روسیه می تواند موشک های هایپرسونیک را از زیردریایی ها پرتاب کند. ایالات متحده هنوز این کار را نکرده است، و آنها نمی توانند از آنها پیروی کنند ، قهقه!

مرد کوچک

سرنوشت روسیه: یک الماس بسیار سخت باشد تا آمریکایی ها تمام دندان های خود را بر روی آن بشکنند!

عمو لوی چاق

زیرکن از یک رمجت با احتراق فوق العاده بالا استفاده می کند که هنوز در خدمت نیست و هیچ گونه خبری از پیشرفت تحقیقات و توسعه موشک های مشابه ما وجود ندارد. موشک های این نوع در صورت داشتن سوخت نیازی به اکسید کننده ندارند. این امر برد موشک با همان اندازه را چندین برابر افزایش می دهد. پس چرا نباید هایپرسونیک باشد؟

 

 

نکات مطرح شده در این مقاله، نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده بوده و الزاماً عقاید هیئت تحریریه اسپوتنیک را بازتاب نمی دهد.

مرتبط:

روسیه، جدیدترین موشک هایپرسونیک دوربرد را خواهد ساخت+عکس
چارلز ریچارد به برتری روسیه در اسلحه هایپرسونیک اعتراف کرد
روسیه موشک هایپرسونیک "زیرکن" را با موفقیت آزمایش کرد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک