12:33 23 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 07

هجوم خودروهای شخصی به جاده‌های شمال ایران قبل از شروع محدودیت‌های ترافیکی با واکنش منفی کاربران همراه شده است.

به گزارش اسپوتنیک، با اعلام تعطیلی ۵ روزه کرونایی در سراسر ایران، هجوم سیل آسای مسافران به طرف نوار سبز شمالی این کشور آغاز و رو به افزایش است که نگرانی و انتقاد کاربران فضای مجازی از جمله ساکنان حاشیه‌نشین دریای خزر و همین‌طور کادر پزشکی و درمانی این مناطق را در پی داشته است.


ستاد مبارزه با کرونا روز شنبه ۲۳ مرداد اعلام کرد شروع محدودیت‌های ترافیکی از روز دوشنبه ۲۵ مرداد خواهد بود، با اعلام این خبر از سوی این ستاد، سیل جدیدی از خودروها با وجود اطلاع از پیک پنجم کرونا سراسری به سمت شهرهای شمالی سرازیر شدند تا قبل از شروع محدودیت‌ها به تفرجگاه خود رسیده باشند.


تعدادی از کاربران با انتقاد از وضع موجود عنوان می‌کنند برخی با دور زدن محدودیت‌های ترافیکی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خودشان رحم نمی‌کنند و کوچک‌ترین سازگاری با جهانی که در آن زندگی می‌کنند ندارند و این افراد چگونه انتظار دارند که خداوند به آن‌ها رحم کند؟! در این میان جمعی از کاربران نیز با واکنش تند از وضعیت ایجاد شده عنوان می‌کنند کمترین عواقب هجوم مسافران به شمال کشور سخت شدن کار پرسنل پرستاری و پزشکان استان‌ مازندران است.

مرتبط:

تعطیلی یک هفته ای و خیز پایتخت‌نشینان برای سفر به شمال ایران +ویدئو، عکس
ترافیک شدید با طعم خواب در جاده های شمال ایران +عکس
جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال از امروز مسدود می شوند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک