17:39 04 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 90

دولت فیلیپین ماشین‌های لوکس قاچاق را تخریب می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، به تازگی اخباری از اقدام دولت فیلیپین با خودروهای قاچاقی که لوکس هستند انتشار یافته که سوژه شبکه های اجتماعی شده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от نُوا سلبریتی (@novacelebrity)

هرچند این موضوع با روح و روان کاربران بازی می‌کند اما دولت فیلیپین هر ساله با جدیت تمام مراسم تخریب لاکچری ترین خودروهای قاچاق را انجام می‌دهد. این دولت امسال هم ۲۱ وسیله نقلیه لوکس یا کمیاب وارداتی قاچاق را تخریب کرده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от پدال نیوز (@pedalnews.ir)

از جمله قربانیان این تخریب دردناک، مک‌لارن مدل 620R یک بنتلی فلایینگ اسپور، پورشه ۹۱۱، مرسدس بنز SLK، لوتوس الیز و تویوتا سولارا هستند. دولت فیلیپین این کار را به منظور مبارزه با قاچاق و فساد اقتصادی انجام می‌دهد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от حوادث رانندگی (@havadeseranndegi)

تعدادی از کاربران اقدام دولت فیلیپین را بسیار دردناک خواندند و معتقدند که این کشور خودروهای لاکچری و زیبایی را تخریب می کنند. در مقابل عده‌ای دیگر از کاربران، کار آنها را تایید کرده و بیان کردند که ای‌ کاش همانند سایر کشورها که با قاچاق کالا و خودرو برخورد جدی می‌شود، در ایران نیز این اتفاق بیفتد. این دسته از کاربران معتقدند که در ایران خودرویی اسقاط نمی‌شود بلکه از شخصی به شخص دیگر انتقال میابد و قاچاقچیان به راحتی واردات خودرو انجام می دهند.

مرتبط:

معاون گمرک ایران: ۲ هزار خودروی قاچاق کشف شد
انهدام شبکه قاچاق بیت کوین در تهران
مالیات برای خودروهای لوکس در سال ۱۴۰۰
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک