23:53 18 ژوئن 2021
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 60

نیروی دریایی سپاه طی چند روز اخیر با توقیف چندین شناور قاچاق سوخت در خلیج فارس عزم جدی خود برای مقابله با قاچاق سوخت نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه‌، نیروی دریایی سپاه موفق شد در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مقادیر زیادی سوخت قاچاق را در پهنه خلیج همیشه فارس کشف و شناورهای حامل قاچاق را توقیف و به مقامات قضایی تحویل کند.

در عملیات‌ های غافلگیرانه و با اشراف اطلاعاتی نیروی دریایی سپاه، شناورهای حامل بیش از ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف، توقیف و به مقامات قضایی تحویل شده است.

ناوتیپ ذوالفقار منطقه یکم ندسا در یکی از این عملیات موفق به کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق شد؛ همزمان با این عملیات، ناو گروه ذوالفقار خارگ و پایگاه دریایی شهید رییسعلی دلواری بندر عامری منطقه دوم ندسا موفق شد ۱۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و شناورهای حامل، توقیف و به مقامات دریابانی و قضایی محلی تحویل کند.

در مرحله دیگری از عملیات منطقه پنجم ندسا با کشف ۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق، شناورهای خاطی را توقیف و به مقام قضایی تحویل دادند.

لازم به توضیح است خدمه شناورهای توقیف شده پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

گفتنی است؛نیروی دریایی سپاه از از اواخر سال ۱۳۹۷و ابلاغ این ماموریت تا کنون بیش از ۲۴ میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف و به مقامات قضایی تحویل نموده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک