17:03 14 ژوئن 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 213

افراد کمی در مورد کیفیت محصولات غذایی در سوپرمارکت فکر می کنند، اما برخی مواد را بهتر است که خودتان تهیه کنید و از سوپرمارکت محل نخرید.

به گزارش اسپوتنیک، النا سولوماتینا متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای می نویسد که،  در سوپرمارکت مردم اغلب هر چیزی را که به دست شما می رسد در سبد قرار می دهند، و نمی فهمند که این غذای سالم است یا ناسالم. پیشنهاد ما این است که به آن دسته از محصولاتی که حتی در بهترین سوپرمارکت ها هم تولید می شود، بهتر است توجه نکنید.  

گوشت چرخکرده: به گفته بسیاری از تولیدکنندگان گوشت چرخ کرده دارای مقدار زیادی چربی، پوست و استخوان است. بنابراین بهتر است گوشت تازه را در بازار خریداری کنید و گوشت چرخ کرده خوشمزه را خودتان تهیه کنید که در آن 100 درصد از ترکیب آن مطمئن باشید.

شکلات های فله ای: موضوع این است که ماندگاری شیرینی ها نسبتاً کوتاه است. و جعبه های بزرگ شیرینی همیشه در شرایط استانداردی نگهداری نمی وشد. فروشندگان در این مورد چه کاری انجام می دهند؟ آنها تاریخ های برچسب قیمت را جدا می کنند. بنابراین نباید تعجب کرد که چرا آب نبات خیلی سخت و بوی عجیبی دارد.

پنیر رنده شده: این اتفاق می افتد که تاریخ تولید و انقضای برخی از این پنیرها با شرکتی که در بسته بندی اعلام شده مطابقت ندارند. علاوه بر این، در برخی از انواع پنیرها، به عنوان مثال ، در پارمزان، تولید کنندگان می توانند با خیال راحت سلولز را اضافه کنند تا حجم را افزایش دهند و از تشکیل توده های داخل بسته جلوگیری کنند افزایش دهند. پس بهتر است پنیر را خودتان خریداری کنید و رنده کنید.

مرغ کبابی: این نوع مرغ اغلب از گوشتی تهیه می شود که قابل فروش نیست. این گوشت چند روز در مایع مخصوص خیسانده می شود و سپس سرخ می شود تا ترد شود. اغلب اتفاق می افتد که مرغ کبابی گرم به سرعت به فروش می رسد و از مرغ های قدیمی برای مرغ مریناد شده استفاده می شود.

سالادهای آماده: خوب است که سالادهای اماده 5-15 دقیقه قبل از مصرف شما اماده شده باشند. اما متاسفانه اغلب آنها تمام روز را در محیط گرم قرار می دهند. علاوه بر این ، برای تهیه چنین سالادهایی، اغلب از مایونز ارزان قیمت و با کیفیت پایین و گاهی اوقات از سایر محصولات تاریخ انقضا گذشته، استفاده می شود.

مرتبط:

هجوم مردم به سوپرمارکت ها در نیجریه + ویدئو
سرقت مسلحانه از یک سوپرمارکت شبانه‌روزی در ایران +ویدئو
قتل عام در سوپرمارکت کلرادوی آمریکا + ویدئو + عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک