13:14 27 ژوئیه 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 93

یک متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای محصول بی ضرری که می تواند شما را چاق کند را معرفی می کند.

به گزارش اسپوتنیک،متخصص تغذیه اولگا شملوا در مقاله ای می نویسد که مصرف نامحدود توت (به عنوان مثال توت فرنگی و بلوبری) می تواند منجر به افزایش وزن غیرمنتظره شود.

وی در این مقاله می نویسد که "توت منبع ویتامین ها و مواد معدنی است، بنابراین در صورت عدم اضافه وزن، می توانید با خیال راحت آنها را در مقادیر نامحدود مصرف کنید. اگر خطر افزایش وزن برای شما وجود دارد، باید مقدار خوردن توت را کم کنید، زیرا با آنکه توت ها کالری کمی دارند و برای بدن مفید هستند، اما قند آن باعث چاقی شما می شود".

وی همچنین توجه شما را به این نکته جلب می کند که اگر در کالری دریافتی بدنتان دقت کنید می توانید وزن کم کنید. شملوا تأکید می کند: "برای اینکه کالری دریافتی بیش از مصرف انرژی باشد و ما آن را از طریق فعالیت بدنی این کالری اضافی را بسوزانیم و مصرف می کنیم، می توانید از هر محصولی استفاده کنید - حتی با انواع توت ها، حتی با خوردن گوشت خوک نیز چاق نمی شوید. اما با این حال باید بدانید چه موقع باید خوردن آن (توت ها) را متوقف کنید".

با همه این ها خوراکی هایی وجود دارد که سالم هستند و خوردن زیاد انها باعث چاقی شما نمی شود. این مواد شامل سبزی، خیار و گوجه فرنگی است.

مرتبط:

کشف ۱۱ کیلو مواد مخدر داخل جعبه های توت فرنگی
برداشت محصول توت فرنگی توسط ربات یک میلیون دلاری
تحقیقات جدید پلیس استرالیا درباره کشف سوزن در توت فرنگی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک