05:57 28 سپتامبر 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 32

مشاور رسانه‌ای رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مرگ یک کودک سه ساله مبتلا به کرونای انگلیسی پس از سه ساعت ورود به بیمارستان خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از ایسنا، دکتر عرفان مردانی با انتشار عکس رادیولوژی یک کودک خوزستانی فوت‌ شده بر اثر کرونای انگلیسی، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «عکس ریه کودک ۳ ساله خوزستانی که به علت تهاجم سنگین کرونای انگلیسی در کمتر از سه ساعت از ورودش به بیمارستان جان باخت.
گناه این طفل معصوم چه بود که باید قربانی سهل‌انگاری‌ها شود.
مراقب باشید و احساس خطر کنید، کرونا دیگر پیر و جوان نمی‌شناسد.»

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от صفحه رسمی شبکه خبری عصرجنوب (@asrejonoob.ir)

بسیاری از کاربران ضمن ابراز تاسف از جان باختن این کودک ۳ ساله‌، از خداوند برای خانواده او طلب صبر کردند. کاربران معتقدند باید به هشدارها توجه کرد، آنها را جدی گرفت و به پروتکل‌های بهداشتی پایبند بود. غالب کاربران عنوان می‌کنند اگر افراد ترس از کرونا را بپذیرند و مسائل بهداشتی را رعایت کنند کمتر سلامت خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от هاسپیتال فرندز (@hospital_friends)

گروهی از کاربران عنوان می‌کنند سران دولت خود واکسن کرونا زده‌اند و به مردم بی‌توجه‌اند، این کاربران سرعت بسیار پایین واکسیناسیون و عدم ایمن سازی جان شهروندان را به خطر انداخته است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от جزیره نیوز (@jazireehnews)

کاربرانی نیز به مراسمات عزاداری در خوزستان اشاره می‌کنند که در برخی موارد دیده شده بزرگترها کودکان را همراه خود برده‌اند، این کاربران عنوان می‌کنند همین رفتارهای نادرست و اشتباه سبب بروز چنین اتفاقات ناخوشایند می‌شود.

مرتبط:

جزئیاتی از آبگرفتگی در خوزستان + عکس
شیوع کرونای انگلیسی در ایران وضعیت را وخیم تر کرد
گسترش کرونای جهش یافته در سراسر خوزستان +عکس، ویدئو
درگذشت مداح خوزستانی که کرونا را به مسخره گرفت +ویدئو، عکس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک