13:20 03 اوت 2021
خارج از خبرها
دریافت لینک کوتاه
0 37

رئیس یک شرکت چینی با تنبیه عجیب و باورنکردنی کارمندان مرد شرکت خود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس این شرکت که در " ناننیگ"، مرکز استان گوانگژی چین واقع است در تنبیهی عجیب کارمندانش را مجبور به درآوردن لباس‌های رسمی از تن کرد. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی چین منتشر شده است کارمندان مرد را در حالی که با لباس زیر در کنار یک دیوار ایستاده‌اند نشان می‌دهد.

تعدادی از کارمندان در حالی که از آن‌ها فیلم تهیه می‌شود بدلیل حفظ آبرو با قراردادن دست‌های خود روی صورتشان تلاش می‌کنند تا شناسایی نشوند. همچنین در این ویدئو رئیس شرکت در حالی که با تازیانه بر پشت کارمندان می‌زند دیده می‌شود.

​پس از انتشار گسترده این ویدئو این کمپانی چینی در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارمندان مورد تنبیه قرار گرفته مستحق تنبیه بوده‌اند. " هوآنگ"، یکی از مدیران این شرکت در گفتگو با رسانه‌های داخلی با ادعای اینکه این شرکت دچار اشتباه و خطا نشده است گفت که پیشتر نیز کارمندان این شرکت به همین شکل مورد تنبیه قرار گرفته بودند و هیچ آسیبی به آن‌ها وارد نشد.

با این حال یکی از کارمندان سابق این شرکت به رسانه‌ها گفت که علاوه بر تنبیهات فوق این شرکت برای تنبیه کارمندانش آن‌ها را مجبور به خوردن خربزه تلخ می‌کند. یک وکیل چینی نیز با اظهار نظر درباره تنبیهات صورت گرفته گفت که این شرکت با زیرسوال بردن عزت کارمندانش قوانین کار چین را نقض کرده است.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک