08:14 21 سپتامبر 2020
ایران
دریافت لینک کوتاه
0 04

در آستانه تعطیلات چندروزه هفته آینده و روزهای پایانی ماه صفر، قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران به مرز ۲میلیون تومان افزایش یافته است. بر اساس "جدول نرخ پروازهای داخلی" قیمت مسیر رفت این پرواز باید حداکثر ۷۰۱ هزار تومان باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری تسنیم، قیمت پرواز تهران ــ مشهد به‌عنوان یکی از مسیرهای پروازی پرتقاضا از مرز 1.1 میلیون تومان عبور کرده است.

بررسی قیمت بلیت پروازهای داخلی در سایت‌های فروش حاکی از آن است که هم‌اکنون بلیت پرواز تهران ــ مشهد برای تاریخ 4 آبان‌ماه (شنبه هفته آینده) به 850 هزار تومان افزایش یافته است.

این پرواز بنا بر اعلام سایت فروشنده، بیزینس هم نیست و از قیمت درج‌شده این پرواز در "جدول نرخ پروازهای داخلی" حدود 150 هزار تومان بیشتر است. مطابق نرخ‌های جدول ذکرشده، قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد حداکثر باید 701 هزار و 300 تومان باشد. این پرواز مربوط به هواپیمایی تابان است.

در مسیر برگشت (مشهد ــ تهران) وضعیت قیمت‌ها مقداری بغرنج‌تر است؛ به‌عنوان نمونه قیمت بلیت پرواز مذکور برای تاریخ 7 آبان‌ماه یعنی روز سه‌شنبه هفته آینده در حال حاضر از مرز یک میلیون و 100 هزار تومان عبور کرده است.

 این پرواز متعلق به ایران ایر بوده که قیمت دقیق آن یک میلیون و 121 هزار تومان است. سایت فروشنده، بلیت‌های بیزینس را با علامت ستاره زردرنگ مشخص کرده که البته پرواز 1.1میلیون تومانی هما این ستاره را ندارد. (تصویر پایین)

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک