واکنش سخنگوی وزارت خارجه ایران به اتهامات اسرائیل

© Photo / IRNAسعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه ایران
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.06.2022
Telegram
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به ادعاها و اتهامات وزیر خارجه اسرائیل در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر امور خارجه ترکیه در آنکارا واکنش نشان داد.
به گزارش اسپوتنیک، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اظهارات وزیر خارجه اسرائیل در آنکارا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای ترک را مضحک و در چهارچوب یک سناریوی از پیش طراحی شده برای تخریب روابط دو کشور مسلمان توصیف کرد و آن را بخشی از دسیسه تل آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از آرمان فلسطین و اقدامات تروریستی این رژیم کودک کش و خرابکار دانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران افزود: متاسفانه از حدود یک هفته پیش یک عملیات روانی برای مشغول کردن رسانه ها به سناریوهای ساختگی با استفاده از اطلاعات نادرست و جهت دار جهت مهیا کردن فضا برای طرح سناریوی فرافکنانه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی شروع شده بود.
خطیب زاده تصریح کرد: کشور همسایه ما ترکیه بخوبی می داند ادعاهای فرستاده رژیم دروغگو و تروریست صهیونیستی تا چه میزان بی اساس بوده و انتظار می رود در مقابل این ادعاهای تفرقه افکنانه سکوت نکند. این رژیم بارها نشان داده است تا چه میزان غیرقابل اعتماد است.
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 06.06.2022
خطیب زاده: رد پای اسرائیل در گزارش گروسی دیده می شود
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تاکید کرد: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترور و خرابکاری‌های رژیم صهیونیستی همیشه بصورت قطعی، مقتدرانه و بدون تهدید امنیت شهروندان عادی و تهدید امنیت کشورهای دیگر خواهد بود
وی اظهار داشت: مظلوم‌ نمایی های نمایشی این رژیم تروریست را کسی جز خودش باور نمی کند و اگر به ظاهر نیز طرف هایی بر اساس مصلحت اندیشی زودگذر، نمایشی از همراهی داشته باشند، اما در واقع می دانند با چه رژیم خطرناکی روبرو هستند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала