آغاز ثبت‌نام رسمی و قیمت بلیت‌های بازی‌های ایران در جام‌جهانی +عکس

۸ ورزشگاه قطر
۸ ورزشگاه قطر  - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.04.2022
Telegram
ثبت‌نام برای قرعه‌کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز شد.
به گزارش اسپوتنیک، سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص قرعه‌کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، اعلام کرد ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ٤ اردیبهشت (۲۴ آوریل) آغاز می‌شود و طبق برنامه در سامانه ticket.ffiri.ir تا ساعت ٢٤ روز سه شنبه ٦ ارديبهشت (۲۶ آوریل) ادامه خواهد داشت.
بر این اساس قیمت این بلیت‌ها ۲۵۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ ریال قطر به ترتیب برای درجه‌های ۳، ۲ و ۱ خواهد بود و مبلغ نهایی به واحد پول ایران در موعد پرداخت به برندگان قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.
و اما مواردی که افراد باید در حین ثبت‌نام انها را در نظر بگیرند: افرادی که به شکل گروهی یا انفرادی موفق به ثبت نام خواهند شد تنها یک بار این امکان را در اختیار خواهند داشت و امکان تکرار ثبت نام برای یک کاربر(سرگروه یا زیرمجموعه) به صورت گروهی یا انفرادی به هیچ وجه وجود ندارد.
با توجه به ثبت نام همزمان برخی از علاقمندان در سایت فیفا و سامانه فدراسیون فوتبال، اسامی برندگان قرعه‌کشی سامانه فدراسیون از سایت فیفا حذف خواهد شد و تنها می‌توانند بلیت خود را از همین طریق دریافت کنند. تقدم و تاخر در ثبت نام تاثیری در افزایش یا کاهش شانس علاقمندان در قرعه‌کشی نخواهد داشت و ثبت نام تا پایان مهلت مقرر طبق اعلام قبلی و بدون محدودیت ادامه خواهد داشت. و همینطور با توجه به استقبال قابل توجه صورت گرفته همانطور که پیش از این اعلام شد اولویت قرعه‌کشی با داوطلبانی است که جهت خرید بلیت هر سه مسابقه تیم ملی ایران در این مرحله اقدام نموده‌اند.
کاربران با کنایه عنوان می‌کنند پس از قرعه‌کشی‌های مختلف اکنون به قرعه‌کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی قطر می‌رسیم!!! این کاربران با عصبانیت عنوان می‌کنند دلیل این قرعه‌کشی چیست؟! و اینکه آیا با چنین شرایط اقتصادی، چه تعداد می‌توانند برای شرکت در رقابت‌ها و تماشای بازی‌ها اقدام کنند؟!
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала