ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

به زودی فیلم‌ها و عکس‌های سوء قصد به نخست‌وزیر عراق منتشر می شود

مصطفی الکاظمی - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.11.2021
مشاور سیاسی نخست وزیر عراق اعلام کرد که در روزهای آینده شاهد افشای برخی حقایق، فیلم‌ها و عکس‌ها درباره سوء قصد به مصطفی الکاظمی خواهیم بود.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، مشرق عباس، مشاور ویژه سیاسی مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: روزهای آینده شاهد افشای برخی حقایق، فیلم‌ها، عکس‌ها و شواهدی از عملیات هدف‌گیری "خائنانه تروریست‌ها" علیه نخست‌وزیر عراق خواهیم بود.
نیروهای نظامی آمریکا - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.11.2021
العامری خواستار خروج بی قید و شرط نظامیان خارجی از عراق شد
وی افزود: به تلاش‌ها برای گمراه کردن افکار عمومی توجهی نمی‌کنیم و برای افراد غافلی که از آن متاثر می‌شوند متاسفیم چرا که حقیقت نمی‌میرد.
این توییت پس از آن منتشر شد که مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق از مقامات ذی‌صلاح خواست نتایج تحقیقات در مورد سوءقصد به نخست وزیر را علنی کنند.
صدر در توییتی تهدید کرد که اگر مقامات این کار را نکنند، نتایج تحقیقات را خودش فاش خواهد کرد و بدون توضیح بیشتر گفت: "بدون افشای این موضوع، ممکن است مجبور شویم در آینده آن را فاش کنیم".
الکاظمی هفتم نوامبر با سه پهپاد بمبگذاری شده مورد سوءقصد قرار گرفت. به گفته ارتش عراق، دو پهپاد سرنگون شدند و پهپاد سوم بر روی محل سکونت نخست وزیر در مرکز بغداد سقوط کرد و منجر به زخمی شدن چند تن از محافظان وی شد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала