ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

روسیه: محدودیت زمانی برای تشکیل دولت فراگیر در افغانستان نباید ایجاد شود

© Photo / U.S. Armyروسیه: محدودیت زمانی برای تشکیل دولت فراگیر در افغانستان نباید ایجاد شود
روسیه: محدودیت زمانی برای تشکیل دولت فراگیر در افغانستان نباید ایجاد شود - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.09.2021
سرگی ورشینین معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت که معتقد است نباید محدودیت زمانی برای تشکیل دولت فراگیر در افغانستان ایجاد شود.
به گزارش اسپوتنیک، سرگی ورشینین به خبرنگاران گفت: "من فکر می کنم که نباید محدودیت زمانی وجود داشته باشد. به نظر من درخواست ایجاد یک دولت فراگیر در افغانستان بسیار درست است و نمایندگان "طالبان"(گروه ممنوع در روسیه) در تماس های خود این موضوع را به ما می گویند. این بدان معناست که چنین دولتی باید منعکس کننده تمام نیروهای سیاسی و قومی موجود در افغانستان باشد تا بدین وسیله وضعیت کلی افغانستان از ثبات بیشتری برخوردار شود."
اقدام جدید طالبان علیه شیعیان در افغانستان - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.09.2021
اقدام جدید طالبان علیه شیعیان در افغانستان
پیش از این بختیار خاکیموف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در سازمان همکاری شانگهای گفت که هم اکنون هیچ صحبتی از به رسمیت شناختن "طالبان" (گروه تروریستی ممنوع در روسیه) مطرح نیست، اما تماس ها با کابل برای کمک های سازنده به افغانستان لازم است.
بختیار خاکیموف در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "واقعیت عینی امروز این است که آنچه ما جنبش "طالبان" می نامیم، بر سر قدرت است. در این مرحله ما در مورد به رسمیت شناختن صحبت نمی کنیم، بلکه ما در مورد برقراری ارتباط با کسانی که به قدرت رسیده اند با هدف مشارکت در گفتگوهای سازنده صحبت می کنیم، چرا که هدف اصلی همچنان کمک به روند حل و فصل مسائل افغانستان است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала