ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

امیر آشتیانی: پاسخی دندان شکن به هرگونه اقدام نابخردانه می دهیم

CC BY 4.0 / IRNA / امیر آشتیانی: پاسخ دندان شکنی به هرگونه اقدام نابخردانه می دهیم
امیر آشتیانی: پاسخ دندان شکنی به هرگونه اقدام نابخردانه می دهیم - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.09.2021
وزیر دفاع ایران گفت: دشمنان ملت ایران قطعاً در برابر هرگونه اقدام نابخردانه و جهالت آمیز، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد و هزینه سنگینی می‌دهند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع ایران، امیر آشتیانی در جمع مدیران ارشد وزارت دفاع اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده قدرت دفاعی ملت بزرگ ایران و پیشرفت‌های متکی بر فناوری‌های جدید و نوآورانه علمی، دانشی و بومی، صرفاً برای حفظ امنیت و پاسداری از حدود و ثغور ایران اسلامی و تنها در جهت پاسخ دادن به هرگونه تهدیدات و تجاوز احتمالی تدارک دیده شده است.
سرتیپ حاتمی: سرتیپ آشتیانی بهترین گزینه تصدی وزارت دفاع است - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.08.2021
سرتیپ حاتمی: سرتیپ آشتیانی بهترین گزینه تصدی وزارت دفاع است
وی با بیان اینکه ملت بزرگ و سلحشور ایران با اقتدار نشأت گرفته از روحیه ایمانی و سلحشوری خود در تمامی صحنه‌های مواجهه و مقابله با دشمنان حاضر خواهند بود، افزود: مردم بزرگ ایران به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی همانند گذشته با هوشمندی، مجاهدت و استقامت پیروزی‌های شکوهمند دیگری را رقم خواهند زد.
وزیر دفاع ایران با تذکر شدید به دشمنان، بابت اظهارات سخیف شأن تصریح کرد: ایادی شیطان و رژیم‌های وابسته به قدرت‌های پوشالی از سر استیصال به یاوه‌گویی و اتهام‌زنی آورده اند.
امیر سرتیپ آشتیانی تاکید کرد: از رژیم جعلی صهیونیستی که همواره شکست‌های بزرگ را از ملت ایران در کارنامه خود مشاهده می‌کند و در برابر افکار عموم مردم جهان و آزادی خواهان عالم سرشکسته است و تنها این توان را دارد که بغض و کینه خود را به رخ زنان و کودکان مظلوم و بی‌دفاع بکشاند، جز این انتظار نمی‌رود.
وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در راه پیشرفت دفاعی و نظامی خود براساس دکترین دفاعی پیش خواهد رفت، خاطرنشان کرد: دشمنان ملت ایران قطعاً در برابر هرگونه اقدام نابخردانه و جهالت آمیز، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد و هزینه سنگینی را متحمل می‌شوند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала