ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دانشمندان روش جدیدی برای طولانی کردن عمر انسان عرضه کردند

CC0 / Pixabay / دانشمندان روش جدیدی برای طولانی کردن عمر انسان عرضه کردند
دانشمندان روش  جدیدی برای طولانی کردن عمر انسان عرضه کردند - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.05.2021
تیمی از دانشمندان موسسه ملی سرطان و موسسه مطالعات درباره در پیری در ایالات متحده آمریکا به این نتیجه رسیده اند که قدم زدن در هر روز در حدود نرمال و متعارف باعث بهبود سلامتی و طولانی شدن عمر انسان می شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه اکسپرس، کارشناسان به مدت سه سال فعالیت شرکت کنندگان بالای 40 سال در تحقیقات را مورد مطالعه قرار دادند. گروه اول روزانه چهار هزار قدم، گروه دوم، هشت هزار قدم و گروه سوم روزانه 12 هزار قدم راهپیمایی می کردند.

راز طول عمر ژاپنی ها فاش شد - اسپوتنیک ایران, 1920, 25.04.2021
راز طول عمر ژاپنی ها فاش شد

در نتیج ، محققان، ارتباط بین تعداد قدم های برداشته شده و امید به زندگی را مشخص کردند. مشخص شد که در گروه دوم شرکت کنندگان در این آزمایش ، خطر مرگ ناشی از همه علل 51 درصد و در گروه سوم،  65 درصد کاهش یافته است.

در ماه آوریل ، دانشمندان به این نتیجه رسیده بودند که اجتناب از مصرف الکل می تواند 28 سال عمر را افزایش دهد. دانشمندان سوئدی از موسسه کارولینسکا به مدت 20 سال سلامت معتادان به الکل را در سوئد ، دانمارک و فنلاند رصد کرده اند. معلوم شد که میزان مرگ و میر در بین افراد معتاد بیشتر از دیگران است. الکل حتی در دوزهای کم، بر سلامت اندام های داخلی تأثیر منفی می گذارد و همچنین خطر ابتلا به اختلالات سرطانی و شناختی و  همچنین اختلالات در نعوظ و تولید مثل را افزایش می دهد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала