حذف حساب های کاربری غیرفعال از توییتر

© AP Photo / Matt Rourke, Fileحذف حساب های کاربری غیرفعال از توییتر
حذف حساب های کاربری غیرفعال از توییتر  - اسپوتنیک ایران
Telegram
توییتر اعلام کرده از ماه دسامبر فرایند پاکسازی آن حساب های کاربری را آغاز می کند که طی ۶ ماه از آنها استفاده نشده باشد .

به گزارش اسپوتنیک ، توییتر اعلام کرده حساب های کاربری افرادی که ۶ ماه از آن استفاده نکرده اند، حذف خواهد شد.

این روند از ۱۱ دسامبر آغاز می شود. این در حالی است که سخنگوی توییتر اشاره کرده عملیات پاکسازی حساب های کاربری استفاده نشده احتمالا چند ماه طول می کشد.

توییتر توضیح داده روند  پاکسازی حساب های کاربری غیرفعال بخشی از تلاش این شرکت برای ارائه چنان اطلاعات معتبری است که افراد بتوانند به صحت آنها اعتماد کنند.

چندی پیش جک دورسی، بنیانگذار و مدیر عامل توییتر در حساب شخصی توییتر خودش نوشت که این شرکت تصمیم گرفته است که از این پس تمامی تبلیغات سیاسی پولی را در سراسر جهان از طریق این شبکه اجتماعی متوقف کند.

آقای دورسی نوشته است که دلایل زیادی برای اینکار دارند که یکی از دلایل این است که "ما معتقدیم که رسیدن پیام سیاسی باید به دست بیاید و خریداری نشود".

وی نوشته است که "پیام سیاسی وقتی به مقصد می‌رسد که مردم آن حساب کاربری را دنبال کنند و یا آن را ریتوییت کنند و پرداخت پول برای رسیدن پیام سیاسی این اختیار را از مردم می‌گیرد".

"ما معتقدیم که این تصمیم‌گیری نباید با پرداخت پول برای بقیه گرفته شود".

به گفته مدیر عامل توییتر،  در حال حاضر تبلیغات در اینترنت برای محصولات تجاری بسیار تاثیر گذار و مهم است، اما در سیاست ممکن است بر روی رای و زندگی میلیون‌ها نفر اثر گذار باشد.

بحث تبلیغات سیاسی در اینترنت پس از انتخابات سال ۲۰۱۷ در آمریکا و نقش آن در پیروزی دونالد ترامپ بسیار گسترده شد.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала