ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

فرمانده کل سپاه: منطقه میدان آتش بالقوه آمریکا شده است

سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه بیان داشت: منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکا مبدل شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین و معاونین جدید سپاه بیان داشت: امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فراز های خود قرار دارد و دشمن با شکست های سنگین مواجه شده است.
وی خاطر نشان کرد که فلسفه سیاسی آمریکا غارت ملت ها و ایجاد فضای برده داری مدرن و سیطره یکجانبه بر سرنوشت انسان هاست و ادامه داد: این فلسفه مولد جنگ ها و مداخلات ظالمانه است و هرگز مولد قدرت نیست بلکه مولد دشمن است و به تعبیر خود آمریکایی‌ها منجر به ایجاد ریسک در سراسر جهان می شود. چرا آمریکا از حملات گروه‌های جهادی در دنیا می ترسد چون سرزمین های اسلامی سالها توسط آمریکا تحت سیطره قرار داشته است.
فرمانده سپاه تاکید کرد: این نگرانی موجب شده تا منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی‌ها تبدیل شود و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را آشکار کرد.
فرمانده سپاه افزود: آمریکایی ها در انفعال قرار گرفتند و از تهدید لفظی در شکل منفعلانه خود استفاده کردند. ما با یک دشمن به ظاهر قدرتمند مواجه هستیم اما این دشمن در حال فرسایش است و به عبارتی دچار پوکی استخوان شده و این مسیری است که همه قدرت‌های شیطانی سپری می کنند.
سردار سلامی یادآوری نمود که امروز در آستانه شکست تدریجی این قدرت هستیم و بیان داشت: در آینده نزدیک شاهد شکست پایه‌های این قدرت بظاهر بزرگ خواهیم بود چرا که آنها خسته و ناامید و به دنبال راهی برای بازگشت هستند.
سردار سلامی گفت: ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند. رشد سپاه نیز گلخانه ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: داشتن دشمن بزرگ برای قدرتمند شدن یک فرصت است و امروز که دشمن به ما نزدیکتر شده این فرصت برای سپاه به وجود آمده و قوای سپاه در راهبرد، عملیات و تاکتیک به حرکت در آمده است.
سلامی توضیح داد: دشمنی مانند آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی شود و تا زمانی که دشمن قصد دارد خود را جهانی معرفی کند طبیعی است که در برابر او بایستیم.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد که ما به دنبال جنگ نیستیم اما از جنگ نمی ترسیم و افزود: تفاوت ما با آنها این است که آنها از جنگ می ترسند و اراده آن را ندارند.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала