اطلاعات جدید از تراژدی سقوط ایل-20: اسرائیل مقصر است

© Sputnik / Alexey Kudenko / ورود به گالری تصاویراطلاعات جدید از تراژدی سقوط ایل-20: اسرائیل مقصر است
اطلاعات جدید از تراژدی سقوط ایل-20: اسرائیل مقصر است - اسپوتنیک ایران
Telegram
داده های جدید وزیر دفاع روسیه نشان می دهد که مقصر تراژدی سقوط IL-20 در سوریه اسرائیل بوده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سخنان ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه، داده های جدید نه تنها نشان می دهد بلکه ثابت می کند که فاجعه سقوط هواپیمای IL-20 در سوریه به طور کامل بر عهده نیروی هوایی اسرائیل است.

اسرائیل اطلاعات مربوط به سقوط ایلوشین20 را به روسیه واگذار کرد - اسپوتنیک ایران
اسرائیل اطلاعات سقوط ایلوشین20 را به روسیه واگذار کرد

وی گفت: " داده های جدید نه تنها نشان می دهد بلکه ثابت می کند که فاجعه سقوط هواپیمای IL-20 در سوریه به طور کامل بر عهده نیروی هوایی اسرائیل است. فاجعه سقوط ایل 20 به طور کامل بر عهده نیروی هوایی اسرائیل است، و کسانی که در خصوص این ضربه تصمیم گرفته اند".
او اشاره کرد که تمام اظهارات مقامات نظامی اسرائیل در خصوص عدم ارتباط با تراژدی مرگ 15 سرباز روسی نادرست است. روسیه در تاریخ 17 سپتامبر در نزدیکی ساحل دریای مدیترانه، در هنگام بازگشت به پایگاه هوایی خمایم، روسیۀ ایل-20 را بمباران کرد. همزمان، چهار جنگجوی فلسطینی اسراییلی حمله به اهداف سوریه در لاتکیا را انجام دادند. به گفته وزارت دفاع، اسرائیل اطلاع طرف روسی در مورد حمله هوایی تنها یک دقیقه قبل از آن شروع می شود، در مورد منطقه گمراه و محل نگهداری از F-16 فاش نمی کند. همانطور که در وزارت دفاع اعلام شده است، تحت پوشش یک هواپیمای روسی، خلبانان اسرائیلی تحت حمله دفاع هوایی سوریه قرار گرفتند. 15 سرباز روسی کشته شدند همه مسئولیت فاجعه وزارت دفاع فدراسیون روسیه در مورد نیروی هوایی اسرائیل و کسانی که تصمیم به اعتصاب گرفتند. اسراییل این حادثه را سرزنش می کند. در تل آویو ادعا شده است که در زمانی که IL-20 مورد ضرب و شتم قرار گرفت، هواپیماهای اسرائیلی در حال حاضر در فضای هوایی اسرائیل بودند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала