ایران بر مراکش، پيروز شد

پیروزی درخشان ایران بر مراکش

© REUTERS / Dylan Martinez
مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه
دریافت لینک کوتاه
1120

مسابقه میان دو تیم ملی فوتبال ایران و مراکش با پيروزي ايران به پایان رسید.

به گزارش اسپوتنیک، در روز دوم برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 روسیه دو تیم مراکش و ایران به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه  یک بر صفر با گل خودی بازیکن مراکش عزیز بوحدوز به نفع ایران به پایان رسید.

این بازی اولین مسابقه از گروه B جام جهانی 2018 است، که در نهایت با نتیجه  1 — 0 و با گل خودی بازیکن مراکش به دروازه خود به پایان رسید.

آمار مسابقات بین تیم ملی مراکش و ایران: تیم مراکش و ایران تنها یک بار در 15 سپتامبر 1978 در مسابقات جام ریاست جمهوری در سئول با یکدیگر دیدار کردند و در این بازی تیم ملی ایران با امتیاز 2 بر 0 برنده شد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش با نتیجه 1 بر صفر پیروز شد. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

 

مرتبط:

حضور سامان احتشامی در مراسم افتتاحیه جام جهانی
چند ساعت تا اولین بازی ایران در جام جهانی: هواداران باشور و شوق طرفداری می کنند+ تصاویر
چه چیز نصیب هواداران جام جهانی روسیه خواهد شد؟
حرکت زشت روبی ویلیامز در جام جهانی+عکس
مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال-2018 در مسکو
قهرمانان جام جهانی فوتبال در یک نگاه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک