فوتبالیست روسیه، نخستین گل جام جهانی 2018 را به ثمر رساند

پیروزی محکم روسیه بر عربستان

© Sputnik / Ramil Sitdikov
اخبار مسابقات جام جهانی 2018
دریافت لینک کوتاه
0 90

یوری گازیسنکی، اولین گل جام جهانی 2018 روسیه در مقابل عربستان را به ثمر نشاند.

به گزارش اسپوتنیک، مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی فوتبال جهان — 2018 با آغاز بازی بین دو تیم روسیه و عربستان سعودی برگزار گردید. اولین گل این بازی توسط فوتبالیست روسیه یوری گازیسنکی به ثمر نشست.
این گل در دقیقه 12 وارد دروازه عربستان شذ، گل دوم روسیه توسط دنیس چریشف در دقیقه 43 به ثمر نشست. در نهایت این بازی با نتیجه 5 بر صفر به نفع روسیه به پایان رسید.
در مسکو در ورزشگاه لوژنیکی با ظرفیت 84745 تماشاگر، مراسم افتتاحیه جام جهانی با کنسرت خواننده بریتانیایی رابی ویلیامز، خواننده اپرا آیدا گاریفولینا و چنگ نواز و آهنگساز الکساندر بولداچوف آغاز می گردد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز 15 ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ 20 ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ 25 ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی 2018 روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

مرتبط:

مد به سبک فوتبالیست های ایرانی + عکس
خوشگذرانی فوتبالیست های تیم ملی مکزیک قبل از سفر به مسکو + عکس
موهای فوتبالیست برزیلی در دهان زرافه عربی+ویدئو
فوتبالیست ایرانی برای رونالدو کری می خواند +ویدئو
رونالدو: بهترین فوتبالیست دنیا هستم
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک