07:05 24 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 219

پلیس هند 33 نفر را به اتهام تجاوز جنسی گروهی به یک دختربچه 15 ساله بازداشت کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه هندوستان تایمز، داداهری چائور، بازرس کل پلیس گفت: "هر  33 متهم ذکر شده در گزارش تحقیقات اولیه در حال حاضر در بازداشت هستند و اسامی جدیدی در جریان تحقیقات مشخص نشده است."

وی خاطرنشان کرد که دادگاه یک روز پیش از این، مدت حبس 22 متهم را تا 4 اکتبر تمدید کرد و پرونده بقیه در آینده نزدیک بررسی خواهد شد.

قربانی این جنایت ، ساکن منطقه دومبیوالی در شرق هند، از ژانویه تا سپتامبر امسال مورد تجاوزهای جنسی مکرر قرار گرفته  تا اینکه بالاخره این جنایت به پلیس اطلاع داد. به گفته پلیس ، اولین متجاوز به این دختر فردی بود که با او رابطه داشت. این مرد دختر را تهدید کرد که در صورت مقاومت در برابر تجاوزهای مکرر جنسی، فیلم مربوطه را منتشر کند و بعداً این فیلم را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار داد. گروه جنایتکاران شامل افراد 20 تا 25 ساله و همچنین دو کودک خردسال است.

رسانه های محلی این جنایت را "پرونده تجاوز در دومبیالی" ، شبیه به " پرونده  نیربهایا" تجاوز به یک دختر دانشجوی پیراپزشکی در سال 2012 نامیده اند.

"پرونده نیربهایا" در هند بازتاب گسترده اجتماعی داشت . تجاوز جنسی به دختر دانشجوو مرگ متعاقب آن دختر منجر به اعتراضات گسترده ای در شهرهای مختلف هند شد ؛ در دهلی نو ، دانشجویان سعی کردند به کاخ ریاست جمهوری نفوذ کنند که منجر به درگیری با پلیس و کشته شدن یک افسر نیروی انتظامی شد. بدر سال 2013  تحت فشار مردم  

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک