13:25 27 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 60

خوانندگان وب سایت فاکس نیوز در اظهار نظر های خود درباره حمله اشتباهی یک پهباد آمریکایی به یک خودرو، خشم خود را از عملیات ارتش آمریکا در افغانستان ابراز کردند.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه تلویزیونی الجزیره 29 اوت اطلاع داد که یک هواپیمای بدون سرنشین متعلق به ارتش آمریکا به خودروی مملو از مواد منفجره در یکی از محلات  پایتخت افغانستان حمله کرد. رسانه ها از کشته شدن ده نفر خبر دادند. پنتاگون بعداً این ضربه را اشتباه تشخیص داد.

کاربر tjg1 این ضربه را "پایان وحشتناک ترک شرم آور افغان ها" نامید. به گفته وی ، پس از قتل 13 آمریکایی، "دولت بایدن آنقدر مشتاق انجام کاری بود که از پهپاد برای حمله به هر هدفی استفاده کرد."

وی نوشت: "و پس از آن آنها به دروغ گفتند که تروریست های داعش (سازمان تروریستی ممنوعه در روسیه) را کشته اند".

کاربر gonutsincali737 خاطرنشان می کند که بسیار ناراحت کننده است که ببینیم سازمان اطلاعات و دولت آمریکا چقدر غیر قابل اعتماد شده اند. وی خاطرنشان کرد که دیگر به مقامات اعتقادی ندارد.

کاربر SamInTacoma مطمئن است که حمله پهپادی یک اشتباه غم انگیز نبوده است.

او می نویسد "این قابل پیش بینی بود زیرا بایدن تحت فشار قرار گرفت تا پس از ناکامی در افغانستان "موضوع خوبی برای صحبت را بدست آورد!"

کاربری به نام  GatedFox متقاعد شده است که حمله هواپیمای بدون سرنشین برای انحراف توجه مردم از خروج ناموفق ارتش آمریکا بوده است.

وی افزود: "فکر می کنم زمان فرستادن بایدن به لاهه به دلیل این حادثه برای محاکمه به خاطر جنایات جنگی فرا رسیده است."

کاربران از اینکه پس از حمله هواپیمای بدون سرنشین  به کابل هبچکس از کار اخراج نشد،  خشمگین هستند.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک