04:20 20 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 21

اپل اولین اتومبیل برقی خود را با مشارکت یک شرکت آسیایی روانه بازار کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نسخه کره ای کره تایمز، منابع رسانه ای گفتند که مدیران ارشد این شرکت آمریکایی (اپل) از کره جنوبی دیدن کردند و با چندین خودروساز و تامین کننده قطعات خودرو تماس گرفتند. این شرکت به طور هدفمند به دنبال شریک آینده خود در این منطقه است، زیرا ساخت ماشین اپل با چشم انداز و برنامه تجاری آن مطابقت دارد.

یک منبع آگاه در صنعت خودرو گفت: "بدون مشارکت با تامین کنندگان کره ای، اپل نمی تواند طرح تجاری خودروی الکترونیک خود را تکمیل کند."

شرکت تیم کوک با LG ، SK و Hanwha مذاکراتی انجام داده است. بحث و گفتگوها هنوز در مراحل اولیه خود است. به عنوان مثال، اپل انتظار دارد مذاکرات گسترده ای با تولیدکنندگان باتری خودروهای برقی SK Innovation ، SK Group و LG Electronics و همچنین با تولید کننده قطعات خودرو کانادایی Magna International انجام شود. نمایندگان SK و LG Electronics، که روزنامه نگاران با آنها تماس گرفتند، گفتند که نمی توانند واقعیت تماس با اپل را تأیید یا رد کنند. به گفته منابع آگاه، اپل در ماه های گذشته در حال مذاکره با شرکای احتمالی خود بوده است. شرکت های احتمالی برای کمک به ساخت این خودرو هیوندای، نیسان و دیگر خودروسازان بودند.

مرتبط:

اپل برنامه دوستیابی افراد "واکسینه نشده" را حذف کرد
اپل رکورد زد
حمله ایلان ماسک به کمپانی اپل
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک