15:59 24 ژوئیه 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 1811

وارن بافت، ویژگی اصلی غیرقابل پیش بینی بودن بیماری های همه گیر را به عنوان عامل تأثیرگذار بیشتر بر مشاغل کوچک می بیند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از CNBC، سرمایه گذار و مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway، وارن بافت میلیاردر معروف، چشم انداز اقتصاد و بیماری همه گیر را وخیم می بیند. وی ویژگی اصلی غیرقابل پیش بینی بودن بیماری های همه گیر را به عنوان عامل تأثیرگذار بیشتر بر مشاغل کوچک می بیند.


وارن بافت گفت: "بیماری همه گیر هنوز تمام نشده. منظور من از نظر غیرقابل پیش بینی بودن این بیماری است. همه این مشکلات بسیار غیرقابل پیش بینی بود ، اما برای اکثر مردم و شرکت ها نتیجه خوبی نداشت،  وی صنعت فروش خودرو را به عنوان نمونه به عنوان یک بیزینس متضرر می بیند".
این میلیاردر بزرگترین عبرت آموخته شده از بیماری همه گیر را درک این مطلب می داند که دنیا چگونه می تواند برای شرایط اضطراری که ناگزیر اتفاق می افتد آماده نباشد: "من فهمیدم که مردم آنقدر که فکر می کنند، نمی دانند. اما مهمترین چیزی که یاد خواهید گرفت این است که باید یک بیماری همه گیر اتفاق می افتاد ، و این بدترین چیزی نیست که می توان تصور کرد، احتمالا وقایع بدتر اتفاق می افتاد".
این سرمایه گذار تأكید كرد كه جامعه باید خود را برای چیزهایی كه هنوز وجود ندارند آماده كند، اما دیر یا زود اتفاق می افتد. به عنوان مثال، او اطمینان دارد که بیماری همه گیری دیگری رخ خواهد داد:"ما می دانیم که یک تهدید هسته ای، شیمیایی، بیولوژیکی و در حال حاضر سایبری وجود دارد. هر كدام از آنها مشکلات وحشتناكی برای ما ایجاد می کنند".

مرتبط:

در اروپا شروع موج جدیدی از شیوع کرونا را پیش بینی کردند
اتحادیه اروپا واکسیناسیون خردسالان را برای مبارزه با کرونا ضروری می داند
آغاز صدور گواهینامه های معتبر واکسیناسیون کرونا در اروپا
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک