18:10 22 ژوئن 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 77

اداره گمرک ایالات متحده آمریکا در یک درخواست رسمی از هندی ها خواهش کرد که کود گاو (پهن یا سرگین گاو) را در چمدان با خود نیاورند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه The Wire ، در اطلاعیه گمرک آمریکا گفته می شود:"این اشتباه تایپی نیست. کارشناسان کشاورزی اداره گمرک دو گلوله پهن گاو را در چمدانی یافتند که مسافران شرکت هواپیمایی Air India فراموش کرده بودند."

مقامات گمرک تأکید کردند که واردات "کیک گاو" از هند به ایالات متحده ممنوع است ، زیرا ممکن است از این طریق بیماری تب برفکی یا بیماری دهان و اندام، یک بیماری بسیار مسری و خطرناک برای جفت سم سانان منتقل شود. این بیماری در ایالات متحده و کشورهای اروپایی کاملاً ریشه کن شده اما در هند هنوز وجود دارد .

این نشریه خاطرنشان می کند که کاملاً روشن نیست که چرا مسافران هندی کود را با خود حمل می کنند. با این حال ، طبق نوشته پورتال های خبری در هند ، اعتقاداتی در مورد مدفوع گاو به عنوان وسیله ای برای محافظت در برابر ویروس کرونا در این کشور رواج دارد. پزشکان محلی اخیراً با انتشار بیانیه ای این اعتقاد را به دلیل کمبود شواهد رد کردند.

بسیاری از هندی ها با کمک شیر گاو و سرگین و ادرار این حیوان در تلاشند ویروس کرونا را شکست دهند. آنها مخلوطی از ترشحات این حیوان را در سراسر بدن خود قرار می دهند، صبر می کنند تا کاملا خشک شود و سپس خود را با شیر می شویند. آنها اطمینان دارند که چنین روش هایی به آنها کمک می کند تا از ابتلا به کرونا جلوگیری کرده و مصونیت خود را تقویت کنند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک