14:01 24 ژوئن 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 31

چهارمین دوره این جشنوره از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ می در شهر لاهه هلند برگزار می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایسنا»، الهه نوبخت، تهیه کننده و پخش کننده سینمای ایران در عرصه بین الملل به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه اصلی، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم منا در ندرلند (هلند) انتخاب شده است.

چهارمین دوره این رویداد از تاریخ ۲۰ تا  ۲۲ می در شهر لاهه برگزار می‌شود و دیگر داوران این رویداد، امسال کریم طریدیه، کارگردان هلندی الجزایری تبار، حمادی گیروم، دبیر جشنواره فیلم کازابلانکا و منتقد معروف مراکشی، حنان بوکلالا، رمان نویس و چهره رسانه ای از کشور مراکش و محمد لیونسی، کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده مراکشی و همچنین الین فریده کانینیگ، بازیگر ایرانی-هلندی مستند «در جستجوی فریده» ساخته آزاده موسوی و کوروش عطایی دیگر اعضای هیات داوران این رویداد سینمایی را تشکیل می دهند.

الهه نوبخت پیش از این در جشنواره بین المللی «فیفوگ سوییس» و جشنواره بین المللی زنان بیروت نیز از اعضای هیات داوران بوده است.

هدف از چهارمین جشنواره بین المللی  فیلم لاهه (MENA) در هلند به گفته محمد الأمین، دبیر جشنواره، حمایت از فیلمسازان جوان و سینمای مستقل در آفریقای شمالی و خاورمیانه است. این سینمایی است که توانایی خود را در ایجاد مخاطبان گسترده از طریق موفقیت در اهداف بشردوستانه و هر آنچه که به دستیابی به صلح در جهان کمک می کند را ثابت کرده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک