07:59 24 ژوئیه 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 27

هند ضد رکورد دیگری را در تعداد موارد جدید ویروس کرونا ثبت کرده ، براساس وزارت بهداشت هند ، طی روز گذشته 414.1 هزار مورد جدید ابتلا به کووید 19 در این کشور شناسایی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، اکنون هند در تعداد موارد شناسایی شده ویروس کرونا در مقام دوم در جهان قرار دارد. طبق آخرین داده های وزارت بهداشت هند ، تعداد کل افراد مبتلا به کووید در این کشور بیش از 21.4 میلیون نفر است. بیش از 17.6 میلیون نفر بهبود یافته اند و 234 هزار نفر بر اثر ویروس کرونا و بیماری های مرتبط جان خود را از دست داده اند.

افزایش تعداد موارد ابتلا به  کرونا در هند از اواسط ماه فوریه ادامه دارد و باعث شده تعداد افراد تحت درمان مبتلا به کووید 19 به بیش از 3.6 میلیون نفر برسد. تعداد موارد جدید ابتلا ب بیش از دو هفته متوالی بیش از 300 هزار نفر در روز است که بیش از هر کشور دیگر در جهان است  و همچنین سه بار در یک روز بیش از 400 هزار مورد ابتلا به کرونا مشاهده شده است

وزارت بهداشت هند در عین حال متذکر شد که بیش از 164 میلیون نفر در هند علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند ، در طی روز گذشته تعداد افراد واکسینه شده 2.3 میلیون نفر افزایش یافته است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک