10:07 19 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 13

رای نهایی در رابطه با مطالبات دو نفر از دستیاران ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی به فدراسیون فوتبال ایران رسید.

به گزارش اسپوتنیک، دستیاران مارک ویلموتس در تیم ملی که متشکل از مربیان اسپانیایی و بلژیکی بودند، حکم محکومیت ۷۰۰ هزار یورویی را علیه فدراسیون فوتبال ایران گرفته‌اند.

ورزش ۳ در این خصوص نوشت: فدراسیون فوتبال که مبلغ ۲ میلیارد تومان را برای پرداخت مطالبات مارک ویلموتس از شستا قرض گرفته بود و بخاطر عدم پرداخت این مبلغ به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ساختمان خود را از دست داد، حالا یک با یک محکومیت سنگین دیگر روبه‌رو شده است.

 دیروز چهارشنبه (۱۵ اردیبهشت) مبلغ خرید یورو در صرافی بانکی ۲۵ هزار و ۸۵۵ تومان بود که اگر مبلغ ۷۰۰ هزار یورو محکومیت فدراسیون فوتبال را به تومان تبدیل کنیم، رقمی حدود ۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود که در صورت عدم پرداخت، با دیرکرد و جرایم سنگین‌تر نیز مواجه می‌شود.

 فدراسیون فوتبال ایران طی هفته‌های اخیر که این حکم به دستش رسیده، واکنشی به محکومیت جدیدش با شکایت دستیاران مارک ویلموتس نشان نداده، اما با توجه به اینکه حکم اولیه توسط فیفا علیه فدراسیون صادر شده، مسؤولان فوتبال ایران فرصت درخواست رسیدگی مجدد به پرونده را در CAS (دادگاه حکمیت ورزش در لوزان سوئیس) دارند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک