جهان
دریافت لینک کوتاه
0 17

ستیزه جویان مخالف سوریه در حال آماده سازی مقدماتی در ادلب هستند تا ارتش سوریه را به استفاده از سلاح های شیمیایی متهم کنند.

به گزارش اسپوتنیک، دریادار الکساندر کارپف، معاون رئیس مرکز آشتی طرف های درگیر در سوریه گفت: تروریست ها در حال آماده سازی اقداماتی در منطقه کاهش تنش ادلب هستند تا نیروهای دولت سوریه را به استفاده از سلاح شیمیایی متهم کنند.

کارپف در نشست خبری گفت:" در برابر تصویب تصمیم غیرمنطقی توسط سازمان منع سلاح های شیمیایی برای محدود کردن حقوق سوریه در این سازمان، گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شبه نظامیان سازمان تروریستی حیات تحریر الشام (ممنوع در فدراسیون روسیه) در حال آماده سازی اقداماتی هستند تا نیروهای دولت سوریه را به استفاده از سلاح های شیمیایی در منطقه کاهش تنش ادلب متهم کنند."

وی افزود افراط گرایان در حال تحویل مواد سمی از اردوگاه تل تون در مجاورت ادلب و مناطق جسرالشغور و بدام هستند. به گفته کارپف، همچنین فعالیت های کلاه سفیدها در نزدیکی روستای مرج-الاجان تشدید شده است.

وی گفت: " تروریست ها قصد دارند از قربانیان اقدامات خود برای بی اعتبار کردن دولت رسمی سوریه استفاده کنند. مرکز آشتی طرف های متخاصم روسیه از فرماندهان گروه های مسلح غیرقانونی می خواهد تا تحریکات مسلحانه را کنار بگذارند."

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک