جهان
دریافت لینک کوتاه
0 713

اظهار نگرانی رئیس فرماندهی راهبردی نیروهای مسلح آمریکا در خصوص زرادخانه هسته‌ای روسیه با واکنش کاربران ژاپنی همراه شده است.

به گزارش اسپوتنیک، خوانندگان سایت خبری "ژاپن یاهو نیوز" پس از سخنان دریادار چارلز ریچارد، رئیس فرماندهی راهبردی نیروهای مسلح آمریکا در خصوص زرادخانه هسته‌ای روسیه اظهار نگرانی کردند.

ریچارد در جلسه استماع سنا اظهار داشته بود که واشنگتن نگران عدم اطمینان در مورد اندازه و مکان زرادخانه روسیه، از جمله آخرین سیستم‌های این کشور است.

کاربر ژاپنی "Nij" نوشت: اگر جنگ جهانی سوم آغاز شود، طرفی که در آستانه شکست قرار دارد، قطعاً از سلاح هسته‌ای استفاده خواهد کرد. سخنان انیشتین مبنی بر اینکه مردم در جنگ جهانی چهارم با چوب و سنگ خواهند جنگید، به واقعیت مبدل خواهد شد.

فردی با نام کاربری "Mas" می‌نویسد: جنگ شر است. تعیین تعداد سلاح‌های قتل عجیب است. در ابتدای جنگ، به قوانین احترام گذاشته می‌شود، اما سپس همه آنها را فراموش می‌کنند، بنابراین برخی معتقدند که هیچ قانونی در جنگ وجود ندارد. به هر حال، در اختیار داشتن سلاح‌های هسته‌ای خوب است، اما امیدوارم از آنها استفاده نشود.

کاربری با نام "https110" نوشته است: از آنجا که سلاح‌های هسته‌ای یک نیروی بازدارنده هستند، ژاپن با ارتش کوچک خود باید موشک‌های هسته‌ای زیادی داشته باشد. برای ساخت ناوهای هواپیمابر هسته‌ای، زیردریایی‌ها و اولین جنگنده‌های هسته‌ای جهان باید از فناوری عالی ژاپنی استفاده شود.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک