01:08 27 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 04

روزنامه انگلیسی دیلی میل مقاله ای در مورد ده "رهگیری" هواپیماهای روسی توسط نیروهای ناتو در نزدیکی مرزهای این اتحادیه نظامی در شمالی اقیانوس اطلس و دریاهای شمال ، سیاه و بالتیک منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پیش از این ناتو اعلام کرده بود که "شش گروه مختلف هواپیماهای نظامی روسیه در نزدیکی حریم  هوایی این اتحادیه  در کمتر از شش ساعت رهگیری شدند".

این مقاله با واکنش فعالانه  خوانندگان در بخش نظرات روبرو شد.

کاربری به نام  Iain با شوخی نوشت : "روس های بیچاره را تنها بگذارید ، آنها فقط می خواهند ببینند كه پایگاه خود را در اسكاتلند مستقل در کجا مستقر کنند".

کاربری دیگری به نام Braeburn نوشت "B-52 های آمریکایی (در واقع B-1Bs) ، مستقر در نروژ ، در نزدیکی روسیه پرواز کردند. این یک فعالیت متقابل است."

Voice of Sense یاد آور شد: "آنها در حریم هوایی بین المللی هستند."

MetalGary خاطرنشان کرد: "هیچ قابل برای توجه وجود ندارد ، این یک کار معمولی است. ناتو و روسیه به طور منظم واکنش یکدیگر را امتحان  می کنند."

Ian48با ابراز تأسف نوشت: "و ما در حال کاهش تعداد هواپیماهای رهگیر خود هستیم."

هواپیماهای دوربرد روسیه مرتباً بر فراز آبهای بیطرف قطب شمال ، اقیانوس اطلس شمالی ، دریاهای سیاه و بالتیک و اقیانوس آرام پرواز می کنند. طبق بیانیه وزارت دفاع روسیه ، تمام پروازهای هواپیمای نیروهای هوافضا روسیه در مطابقت کامل  با قوانین بین المللی انجام می شود.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک