02:00 27 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 30

ایالت های آمريکا نباید قبل از موعد محدودیت های اعمال شده توسط همه گیر ویروس کرونا، از جمله استفاده اجباری از ماسک را لغو کنند.

به گزارش اسپوتنیک اندی اسلاویت، مشاور ارشد گروه کاری کاخ سفید در زمینه مبارزه با بیماری همه گیر کرونا به سی ان ان اعلام نمود که نباید محدودیت ها لغو شود.

وی در مورد عملکرد فرمانداران ایالت های تگزاس و می سی سی پی  را نقد کرد که زدن ماسک و سایر اقدامات برای مبارزه با کووید 19 را لغو کردند. وی گفت: "ما لغو زودرس این محدودیت ها را یک اشتباه می دانیم. ماسک جان بسیاری را نجات می دهد". اسلاویت ابراز امیدواری کرد که دولت های ایالتی در تصمیم گیری تجدید نظر کنند.

به گفته وی، رئیس جمهور جو بایدن صریحاً اعلام کرده است که در صورت رعایت قوانین می تواند در 100 روز نخست دولت جدید جان 50 هزار نفر را نجات دهد. وی خواست تا لزوم استفاده از ماسک تا پایان واکسیناسیون در کشور لغو نشود.

در تاریخ 2 مارس ، فرماندار تگزاس ، گرگ آبوت ، استفاده اجباری ماسک های پزشکی را از این ایالت لغو کرد. وی همچنین محدودیت های حداکثر تعداد افرادی را که می توانند در محل های سرپوشیده و موسسات و شرکت ها را نیز لغو کرد.

بر اثر کرونا در جهان، تا کنون 2.5 میلیون نفر فوت کرده اند.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)

مرتبط:

نمکی از دلایل افزایش مرگ و میر بر اثر کرونا گفت
۹ نفر بر اثر ویروس جهش یافته کرونا در استان تهران جان باختند
تاثیر ویتامین ب۶ در مبارزه با بیماری کرونا
تخمین پایان همه‌گیری کرونا از سوی بیل گیتس
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک