17:23 20 آوریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 22

شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به ۵۲۰ هزار و ۷۸۵ نفر افزایش یافته است که تاکنون ۲۹ میلیون و ۵۲ هزار و ۲۶۲ نفر در این کشور به کووید - ۱۹ مبتلا شده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از  خبرگزاری مهر، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جهان را اعلام می‌کند، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید ۱۹) در این کشور طی یک شبانه روز گذشته با افزایشی چشمگیر از ۵2۰ هزار نفر گذشت.

وبگاه وُرلد میترز در این خصوص اعلام کرد: آخرین شمار مبتلایان به این ویروس ۲۹ میلیون و ۵۲ هزار و ۲۶۲ نفر است و تعداد قربانیان نیز به ۵۲۰ هزار و ۷۸۵ تَن افزایش یافته است.

به گزارش وُرلد میترز، تنها در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۷۷ هزار و ۳۷۷ نفر در آمریکا به کرونا مبتلا و ۲ هزار و ۴۱۴ نفر هم بر اثر کووید -۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

بر اساس اعلام این وبگاه، آمریکا با احتساب این آمار در صدر فهرست کشورهای جهان به لحاظ شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان قرار دارد.

گفتنی است، خبرگزاری رویترز پیشتر اعلام کرده بود که افزایش بی‌سابقه موارد ابتلا به کرونا در آمریکا، ظرفیت بیمارستان‌ها در این کشور را به مرز انفجار رسانده است.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک