09:19 26 ژوئیه 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 20

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه با در پیام تهنیت خود به شرکت کنندگان در کنفرانس علمی و عملی بین المللی مقابله با کووید 19 و سایر بیماری های عفونی ، خاطرنشان کرد که فدراسیون روسیه آماده همکاری با شرکای خارجی در راستای مبارزه با نوع جدید ویروس کرونا (کووید 19) است.

به گزارش اسپوتنیک در پیام پوتین که در وب سایت کرملین منتشر شده، آمده است:"من می خواهم تأکید کنم که روسیه برای تعامل گسترده با شرکای خارجی در راستای مبارزه با بیماریهای عفونی و برای تبادل تجربه حاصله در پیشگیری و درمان این بیماری ها کاملاً آماده است. همانطور که می دانید ، در کشور ما در ایجاد سیستم های موثر برای تشخیص ویروس کرونا و همچنین در تولید و ثبت اولین واکسن های جهان علیه کووید 19 در کوتاهترین زمان ممکن توفیق حاصل شده است".

رهبر فدراسیون روسیه خاطرنشان کرد موضوعات موجود در دستور کار کنفرانس مقابله با کووید 19 از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند . وی افزود که انتظار دارد نتایج کار مشترک شرکت کنندگان در کنفرانس به نجات جان مردم و حفظ سلامت شهروندان کمک کند.

در پایان پیام پوتین گفته می شود دانشمندان ، پزشکان ، کارکنان سرویس های بهداشتی و اپیدمیولوژیک در صف مقدم مقابله با کووید 19 بزرگترین بیماری همه گیر طی چند دهه اخیر  قرار دارند اما سایر بیماری های عفونی نیز که تهدیدی جدی برای میلیون ها نفر به شمار می روند ، مبارزه شدید را طلب می کنند.

 

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک