03:52 21 سپتامبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20

کمیته آماده سازی مسابقات جام جهانی فوتبال در 2022 قطر از رکوردهای جدید این میزبانی در تاریخ رقابت های جام جهانی خبر داد که به نفع هواداران و فوتبالیست هاست.

به گزارش  اسپوتنیک به نقل از فارس، این کمیته در جدیدترین اطلاعیه خود به رکوردهای جالب این دوره از جام جهانی که می تواند بهترین شرایط را برای هواداران و فوتبالیست مهیا کند، پرداخت.

در این اطلاعیه آمده است: جام جهانی 2022 قطر می تواند بهترین جام جهانی تاریخ برای هواداران فوتبال و تیم های ملی حاضر در این رقابت ها باشد. هواداران می توانند برای اولین بار در تاریخ جام جهانی در یک روز بیش از یک بازی را از نزدیک تماشا کنند. در این رقابت ها به دلیل نزدیک بودن مسافت ورزشگاه ها از یکدیگر، هواداران فوتبال می توانند در یک روز 2 الی 3 بازی را از داخل ورزشگاه شاهد باشند.

حداکثر مسافت میان ورزشگاه ها 75 کیلومتر است و هر هوادار می تواند در یک روز تا 3 بازی را از داخل ورزشگاه شاهد باشد. از آن طرف تیم های فوتبال در این رقابت ها باید خستگی سفر را فراموش کنند چون مسافت نزدیک ورزشگاه‌های میزبان این رقابت‌ها خستگی جام جهانی 2014 برزیل و 2018 روسیه برای رسیدن به بازی بعدی را از بین برده است.

فوتبالیست ‌ها می‌توانند از این نزدیکی ورزشگاه‌ها برای آمادگی بیشتر استفاده کنند. هر تیمی برای جابه جایی در جام جهانی 2022 قطر بیش از 350 کیلومتر سفر نخواهد کرد و این مسافت برای یک دوره از جام جهانی در تاریخ این رقابت ها بی سابقه است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک