01:25 20 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 41

در پیام رسان فقط 68 دقیقه وقت برای حذف پیام ارسالی وجود دارد اما یک کارشناس روس می گوید این کار را می توان حتی پس از سپری شدن این مدت دارد و فقط باید تاریخ و ساعت را در دستگاه خود تغییر دهید.

به گزارش اسپوتنیک، پاول میاسودوف، کارشناس روس در توضیح می گوید:"اول ، شما باید حالت هواپیما در تلفن هوشمند خود قرار دهید تا دستگاه نتواند پیام های جدید دریافت کند. سپس باید نزدیکترین به زمان ارسال پیام را قرار دهید (تفاوت نباید بیش از تعیین شده 68 دقیقه باشد). پس از آن ، می توانید پیام را در پیام رسان واتساپ حذف کرده و به دنبال  آن تنظیمات و تاریخ درست فعلی را بازگردانید".

کارشناس روس خاطرنشان نی سازد برای خواندن پیام حذف شده دو روش وجود دارد. اولین مورد استفاده از نرم افزارهای متفرقه است  اما این خطر وجود دارد که تمام مکاتبات شما در دسترس مفسده جویان قرار بگیرد. . راه دوم استفاده از عملکرد همگام سازی است اما این عملکرد فقط در سیستم اندروید موجود است" .

وی هشدار می دهد: "اگر تلفن شما قادر به پشتیبان گیری است و موفق به حفظ مکاتبات جدید نشده ،  می تواند پیام های حذف شده را نشان دهد. باید با احتیاط عمل شود  ، زیرا متن هایی هم که شما خودتان پاک کرده اید روی دستگاه ظاهر می شوند."

اما اگر اشتباه کنید و پیام را فقط در دستگاه خود حذف کنید ، دیگر نخواهید توانستید آنرا در دستگاه های دیگران نیز پاک کنید. پاول میاسودوف در پایان گفت: در این حالت کنترل پیام ها از بین می رود و فقط برنامه های خاصی که باید جداگانه نصب شوند می توانند کمک کنند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک