18:03 18 اکتبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

با مثبت شدن آزمایش کرونای کایکلی مک‌اینانی، تاکنون 9 نفر از نزدیکان ترامپ به این ویروس مبتلا شدند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه یو‌اس‌ای‌تودی نوشته با مثبت شدن نتیجه آزمایش مک‌اینانی، اکنون 9 نفر از نزدیکان ترامپ به کووید-19 مبتلا شده‌اند. این خبر در شرایطی اعلام شده که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از چند روز پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان والتر رید در واشنگتن بستری شده است.

هوپ هیکس، دستیار ترامپ و نیک نولا، محافظ شخصی او و برخی از دیگر کارکنان کاخ سفید در روزهای گذشته به این ویروس مبتلا شده‌اند. 

شبکه خبری ان‌بی‌سی چند روز پیش گزارش داده بود  بعد از مثبت شدن نتیجه آزمایش ابتلای دونالد ترامپ به بیماری کووید-19 کاخ سفید در هراس فرو رفته است. مک‌اینانی گفته که هنوز علائم بیماری در او ظاهر نشده، اما او روند قرنطینه را از امروز آغاز خواهد کرد. او در بیانیه‌ای گفت با خبرنگاران رسانه‌ها تماس نزدیک نداشته است.

سخنگوی کاخ سفید همچنین خاطرنشان کرده روز پنجشنبه که در جمع خبرنگاران حاضر شده اطلاعی از ابتلای هوپ هیکس به این ویروس نداشته است. برخی از رسانه‌های آمریکا در روزهای گذشته گزارش داده‌اند کاخ سفید روز پنجشنبه از بیماری هیکس خبر داشته، اما در ابتدا تلاش کرده این مسئله را از عموم پنهان کند.

مرتبط:

آخرین وضعیت ترامپ از زبان دستیار ارشد وی
بایدن قول داد که برای سلامتی ترامپ دعا کند
آخرین وضعیت کرونا در ایران
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک