21:39 17 آوریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 44

وزیر ورزش عربستان به بازیکنان تیم فوتبال النصر اعلام کرد در صورت شکست پرسپولیس پاداش یک میلیاردی دریافت می کنند.

به گزارش اسپتنیک به نقل از الریاضیه، عبدالعزیر الترکی بن فصیل وزیر ورزش عربستان وعده داد که در صورت صعود النصر به فینال لیگ قهرمانان آسیا به هر یک از بازیکنان این تیم ۱۰۰ هزار ریال سعودی پاداش خواهد داد.

وزیر ورزش عربستان بلافاصله بعد از پیروزی النصر برابر الاهلی با رئیس باشگاه النصر تماس گرفت و پیروزی این تیم را  تبریک گفت.

النصر عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست با دو گل الاهلی را شکست دهد و روز شنبه در مرحله نیم هایی به مصاف پرسپولیس ایران خواهد رفت.

به گزارش ایسنا، با در نظر گرفتن قیمت ریال عربستان در بازار ایران در صورت پیروزی النصر برابر پرسپولیس به هر کدام از بازیکنان این تیم بیش از یک میلیارد پاداش داده خواهد شد.

در نظر بگیرد که اگر وزیر ورزش ایران چنین قولی را به بازیکنان پرسپولیس می داد آن وقت در فوتبال ایران چه جنجال به پا می شد. آیا مثل همیشه تئوری توهم توطئه فعال نمی شود و دیگر تیم های که چشم دیدن موفقیت پرسپولیس را ندارند وزیر ورزش را پرسپولیس خطاب نمی کردند؟

اما در فوتبال عربستان به راحتی وزیر ورزش چنین تصمیمی می گیرد و نه تنها موفقیت تیم را تبریک می گوید بلکه چنین پاداشی را هم در نظر می گیرد تا نشان دهند که موفقیت فوتبال باشگاهی همان موفقیت فوتبال ملی است و  النصر نماینده کل فوتبال عربستان است.

مرتبط:

جنجال ادامه‌دار سانسور با سانسور شادی گل مهاجم پرسپولیس +عکس، ویدئو
حذف نام خلیج فارس از مصاحبه مربی پرسپولیس +عکس
پرسپولیس از سد السد گذشت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک