جهان
دریافت لینک کوتاه
431

دستورالعمل های مربوط به خلبانان نظامی ژاپن نشان می دهد که آنها باید سریعاً فرماندهی را هنگام پیدایش بشقاب پرنده یا هواپیمای بدون سرنشین مطلع کنند، تهدید احتمالی آن را برای ژاپن ارزیابی کرده و از آن شی عکس بگیرند یا از آن فیلم برداری کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال تلویزیونی NHK، وزارت دفاع ژاپن و نیروهای دفاع شخصی این کشور دستورالعمل هایی را در صورت برخورد با اشیای ناشناس پرنده دریافت کردند.

قوانین رفتاری در برخورد با یک بشقاب پرنده پس از فیلمبرداری خلبانان آمریکایی از برخی "پدیده های هوا" شروع شد؛ فیلم ها توسط پنتاگون در پایان ماه آوریل منتشر شد.

تارو کونو وزیر دفاع ژاپن در آن زمان گفت که او به بشقاب پرنده ها اعتقادی ندارد، اما هنوز هم معتقد است که خلبانان ژاپنی باید برای هر کاری آماده باشند.

دستورالعمل های مربوط به خلبانان نظامی نشان می دهد که آنها باید سریعاً فرماندهی را هنگام پیدایش بشقاب پرنده یا هواپیمای بدون سرنشین مطلع کنند، تهدید احتمالی آن را برای ژاپن ارزیابی کرده و از آن شی عکس بگیرند یا از آن فیلم برداری کنند.

در ماه آگوست، مشخص گردید، كه وزارت دفاع آمریكا یک کارگروه ویژه برای بررسی برخوردهای خلبانان آمریكایی با اشیای پرواز ناشناس ایجاد می كند.

مبتکران این طرح اعضای کنگره و کارمندان پنتاگون بودند و نگران ظاهر شدن بشقاب پرنده ها در پایگاه های نظامی ایالات متحده بودند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک