17:40 19 ژوئن 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 70

یک فعال جمهوری‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است مطالب جدیدی را از قول وی نقل کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک تایمز، یک فعال جمهوری‌خواه که مرتباً با پسر بزرگ ترامپ در ارتباط است با اعلام مخفی ماندن هویتش گفت: دونالد ترامپ جونیور، پسر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا معتقد است پدرش در مسیر باخت در انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر (13 آبان) قرار دارد.

این فعال از زبان ترامپ جونیور گفت: ما در حال باختن هستیم و وقتی این اتفاق بیفتد به شدت آسیب خواهیم دید.

طبق این گزارش، او فکر می‌کند اگر پدرش در مقابل جو بایدن، نامزد حزب دموکرات بازنده شود، پدرش، خانواده آن‌ها و متحدان سیاسی‌شان تحت پیگرد قانونی فدرال قرار خواهد گرفت. از زبان او گفته شده که معتقد است دولت بایدن در انتقال مسالمت‌آمیز قدرت مشارکت نمی‌کند و به سمت زندانی‌ها شلیک خواهد کرد.

اندی سِرِبیان، سخنگوی پسر ترامپ در بیانیه‌ای خطاب به مجله مذکور، این سخنان را 100 درصد دروغ خوانده و گفته پسر ترامپ چنین دغدغه‌هایی ندارد.

بر اساس این گزارش، به جز پسر ترامپ، فضای خوش‌بینی در کارزار انتخاباتی او درباره نتیجه انتخابات پیش‌رو حاکم است. مقامات کارزار ترامپ به این امید هستند که مانند انتخابات سال 2016 زمانی که نظرسنجی‌ها مرتباً ترامپ را عقب‌تر از رقیب دموکراتش نشان می‌داد و بسیاری از صاحب‌نظران باخت او را پیش‌بینی می‌کردند، نتیجه عوض شود.

مرتبط:

جنگنده اف-15، هواپیمایی را که به زمین گلف ترامپ نزدیک شده بود رهگیری کرد
ترامپ: ظرف مدت سه هفته با ایران توافق می کنم
روش پیشنهادی ترامپ در باره کاهش مرگ‌و‌میر کوویدی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک