جهان
دریافت لینک کوتاه
0 80

دو خواهری که بیش از ۵۰ سال همدیگر را ندیده بودند، در ایالت نبراسکای امریکا دوباره یکجا شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از UPI، دوریس کریپن ۷۳ ساله در ماه می بیمار شد. وی فکر می ‌کرد که دچار یک آنفولانزای معمولی شده است، اما بدنش آنقدر ضعیف شد که وی افتاد و دستش را شکست. بالاخره معلوم شد که این زن به کووید-۱۹ مبتلا شده است. او برای مداوا نزدیک به ۳۰ روز در بیمارستان بستری شد.

​پس از آنکه از بیمارستان مرخص شد، وی به مرکز توانبخشی در شهر فریمونت مراجعه کرد. معلوم شد که در آنجا بیش از ۲۰ سال خواهر ۵۳ ساله اش، بیف بورو کار می‌کند. به محض آنکه بورو نام کریپن را در لیست بیماران دید، فهمید که او خواهرش است.

بورو می‌گوید: باور کردنش برای ناممکن بود. من فکر کردم: خدای من، فکر می‌کنم این خواهرم است.

با اینکه حس شنوایی کریپن ضعیف است، بورو نام پدرشان را در تخته نوشت و کریپن تایید کرد که دختر وی است.

کریپن که سال‌های زیادی در تلاش پیدا کردن خواهرش بود، می‌گوید: این لطف خداوند است که من را به اینجا (مرکز توانبخشی) فرستادند، اگر من را اینجا نمی‌فرستادند، من او را پیدا نمی‌کردم.

این دو خواهر که بیش از نیم قرن همدیگر را ندیده بودند، پدر مشترک و مادرهای مختلف داشتند. کریپن را مادر خودش بزرگ کرده اما بورو را زمانی که او شش ماهه بود، به خانواده دیگری به فرزندی دادند.

گفته می‌شود که این دو خواهر، برادران و خواهران دیگر نیز دارند و بورو توانسته است بیشتر آنها را پیدا کند. حالا همه آنها می‌توانند با هم جمع شوند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک