08:54 29 سپتامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2040)
130

شمار بهبود یافتگان ویروس کرونا در ایتالیا به ۱۱۲ هزار نفر رسید.

به گزارش اسپوتنیک، بنا به اعلام سرویس دفاع مدنی ایتالیا شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور که بهبود یافته‌اند به ۱۱۲ هزار نفر رسیده است که این تعداد بیش از نیمی از افراد آلوده شده به کووید ۱۹ در ایتالیا است.

روز چهارشنبه ۸۸۸ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در ایتالیا به ثبت رسید و بدین ترتیب تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به ۲۲۲۱۰۴ نفر رسید؛ این در حالی است که روز گذشته ۱۴۰۲ مورد جدید ابتلا در ایتالیا به ثبت رسیده بود. تعداد افراد بهبود یافته طی شبانه روز گذشته در این کشور ۳۵۰۲ نفر افزایش یافته و تعداد کل بهبودیافتگان به ۱۱۲۵۴۱ نفر رسید.

تعداد کشته شدگان بر اثر عفونت ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در ایتالیا ۱۹۵ نفر افزایش یافته و تعداد کل موارد مرگ و میر در این کشور به ۳۱ هزار و ۱۰۶ نفر رسید؛ این در حالی است که در روز گذشته ۱۷۲ نفر بر اثر کرونا در ایتالیا جان باخته بودند.

ایتالیا از ۴ ماه مه، برخی از محدودیت‌های شدیدی که در این کشور از اواسط ماه مارس به واسطه شیوع ویروس کرونا وجود داشت، از میان برداشت. با اعلام اتمام قرنطینه، دولت ایتالیا از امکان بازگشت تمامی محدودیت‌ها خبر داد. بسته اقدامات فعلی دولت ال ۱۸ ماه مه  به طول خواهد انجامید، اما با روند مساعد رویدادها، مجوزهای جدید از این تاریخ به مرحله اجرا در خواهند آمد.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2040)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک