23:20 09 ژوئیه 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (1726)
0 10

شرکت مسافربری امارات کلیه خدمات مسافربری به استثنای پروازهای حامل و باربری را متوقف می کند

به گزارش اسپوتنیک، شرکت حمل و نقل هوایی امارات اعلام کرد: هواپیمایی دبی از 25 مارس به استثنای صادرات و پروازهای باری، تمام رفت و آمد مسافران را متوقف می کند.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم شیخ امارات گفت: از 25 مارس، اگرچه حمل و نقل را که همچنان شلوغ است ادامه خواهیم داد، اما موقتاً جابجایی مسافران را متوقف می کنیم. وی توضیح داد که این شرکت از نزدیک با گسترش وضعیت کرونا ویروس جدید در جهان وضعیت را زیر نظر دارد و در اسرع وقت پروازها را از سر می گیرد.

در رابطه با تعلیق پروازهای مسافری، این شرکت همچنین تصمیم گرفت که به کارمندان پیشنهاد دهد که مرخصی با حقوق یا بدون حقوق دریافت کنند. برای بیشتر کارمندان، حقوق بین 25 تا 50 درصد برای سه ماه حفظ می شود. علاوه بر این، تیم کلارک رئیس شرکت هواپیمایی امارات گفت، که می خواهد سه ماه از حقوق خود چشم پوشی کند.

شیوع بیماری کرونا ویروس جدید در اواخر سال 2019 در مرکز چین ثبت شد، بعداً در بیش از 150 کشور جهان گسترش یافت و توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر شناخته شد. براساس آخرین داده ها، بیش از 300 هزار نفر در جهان آلوده شده اند، بیش از 13 هزار مرگ و میر نیز ثبت شده است.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (1726)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک