13:31 27 فوریه 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

سامسونگ دیسپلی از ویتنام خواست مهندسان این شرکت را از قرنطینه اجباری ورود مسافران کره جنوبی به این کشور را معاف کند.

به گزارش اسچوتنیک به نقل از ایسنا، سامسونگ دیسپلی که بزرگترین تامین‌ کننده نمایشگرهای مورد نیاز تولیدکنندگان بزرگ موبایل در جهان همچون سامسونگ و اپل به شمار می رود، به تازگی از ویتنام خواسته تا قرنطینه ۱۴ روزه اجباری ورود مسافران از کره جنوبی را برای مهندسان این شرکت به طور موقت لغو کند تا آنها بتوانند برای آماده سازی و بررسی خطوط تولید نمایشگر گوشی های جدید موبایل وارد کارخانه سامسونگ در ویتنام شوند.

همزمان با شیوع گسترده و ویروس کرونا در کره‌جنوبی، ویتنام برای تمامی افرادی که از این کشور قصد سفر و ورود به ویتنام را داشته باشند، یک قرنطینه ۱۴ روزه اجباری وضع و اعمال می‌کند تا بدین ترتیب از انتقال و انتشار بیشتر این ویروس خطرناک که تاکنون در بسیاری از کشورهای جهان ریشه دوانده است، جلوگیری کند.

کره جنوبی دومین کشوری که بعد از چین بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را به نام خود ثبت کرده است.

یکی از منابع آگاه به رویترز گفته هرساله مهندسان سامسونگ دیسپلی از کره‌ جنوبی به کارخانه ویتنام می‌روند تا خود تولید نمایشگرهای مورد نیاز برای گوشی های هوشمند جدید را آماده سازی کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرده است: در صورتی که قانون جدید این کشور برای مهندسان و متخصصان اعزامی سامسونگ دیسپلی نیز اعمال شود، با شرایط دشوار و غیر منتظره ای مواجه خواهیم شد. 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک